Jump to content
BulForum.com

Eto go noviq sub forum :)))


chochosan

Recommended Posts

Daje e dobre tuka da si govorim i glupostite svyrzani s gornite kategorii :) Venom naprimer tuka da si pravi postovete za poka4vane na reitinga :) Basi 250 posta za nqma i mesec. Tva mi prili4a na ne6to. Venom da ne bi da si re6il da "prevyrta6" foruma :D

Samo 1 ne6to moga da ti kaga i ti sam znae6 kakvo e to ;)

Link to comment
Share on other sites

A we hora da znaeto shto ne raboti FTP-to

ili problema e v moia televizor ;)

polzvam FlashFXP i mi dava tva

 

WinSock 2.0

Connecting to www.warez.ru

Connected to www.warez.ru Port 21

220 www.warez.ru FTP server (Version 6.00LS) ready.

USER barcoder

331 Password required for barcoder.

PASS (hidden)

230 User barcoder logged in, access restrictions apply.

SYST

215 UNIX Type: L8 Version: BSD-199506

CWD /

250 CWD command successful.

PWD

257 "/" is current directory.

TYPE A

200 Type set to A.

PASV

227 Entering Passive Mode (62,118,250,87,193,159)

Data Socket Error: Connection refused

 

Problema iavno e v Entering Passive Mode ,no za kvo stava duma ... vervaite ne znam

Link to comment
Share on other sites

I vse pak problema beshe v moia televizor

neshto PASV-to na FlashFXP praveshe problemi

izklu4ih go i si4ko ve4e si e tip-top :D

 

10x again VeNoM_2431 :)

Link to comment
Share on other sites

Ne sum se i sumniaval v teb :D

 

Puk i se nadiavam 4e tuk sme se subrali samo seriozni MANIAZI :D

 

Shte triabva da si helpvame :rolleyes:

{ ot vreme na vreme [ koi kogato moje( i s po kolkoto moje)]}

Link to comment
Share on other sites

4oveka moje da e cenitel na broikata, nali se seshtash, na broikata na postovete ;)

 

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Smiatam vsi4ki dolaviat ironiata ^_^

Link to comment
Share on other sites

Ave da znaete kak se vkljuchva Tv out-a na geforce 4 kum TV-to? che pri men neshto ne bachka

(sys zakusnenie ot 7 dena ama nishto....) chochosan, kato za nachalo : dosega puskal li si TV out ? "I mean no offence", nali razbirash, prosto pitam...ponege az veche si igrah s edna i nqma nishto slojno....btw v data.bg ima v klasaciite v momenta edna programka TV Tool....dld i vij za kakvo stava vupros...plus tova da ne se opitvash da go pusnesh tv-out-a na nqkuv bohav televizor ? B)

 

 

http://free.data.bg/fireman/Software/Multi...l/tvtool684.exe

Link to comment
Share on other sites

ibasi mamata.....vii xopa ne ste ured... :P 600 post-a :huh: :o za edin mesec...........chesno i da se naseresh nqma da mozhe da napravish tolkoz ve.... :blink:

smahnali ste se fsichkite :D :lol: ne che az sam po-dobre ama fse pak i vypreki vsichko xopata tochno za tazi cel za napravili IRC i ICQ i oshte kolkot ti dusha iska programi za laf... ;) :P vii tuka si pravite forum vav forum-a.....ako skoro napravite i kanal v kanala #evrocom.net napravo sha va priznaq !!! :) :P

togava vsichkite imate pocherpka ot men ....koi kvoto iska i po kolko mozhe da poeme :D :rolleyes: :P

ai mnoo vi zdrave..... :P i fanete mesto sa zanimavate s gluposti tuka da vlizate v IRC.... B) pone nqma da zanimavate xopata s gluposti....a samo za kvot trqbva sha sa polzva forum-a....aiiiiiight ! peaze i'm out :P nqmam nervi da cheta poveche typotiii :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...