Jump to content
BulForum.com

Anno


Lg-Badluck

Recommended Posts

A we nqkoi, ako ima Anno 1503 mislq che se kazvashe novata, a ne starata da q kachi pls! :evil

 

I ako nqkoi moje da mi helpne sas starata neshto se igraq malko i izliza izvednaj dari sam slojil fix-a uj ama pak me xvurlq we mamka mu!

Link to comment
Share on other sites

Dobre svalix q si4ko ok, no ima nqkva prekavashta rabota kato extract-vam cd2 nakraq dava erro che bin-a bil corrupted i ne go extractva, a drugoto e kato sloja cd1 na D-Tools-a i otvorq cd1 i dam na setup mi izliza slednoto suobshtenie "H:Setup.exe i not a valid Win32 application". Malko help pls!

 

P.S. Malko se samniavam che mi trqbva Win98 az sam s XP, no to nali se vodi NT systema moje dami go zasi4a kato NT i da ne mi dava da instalna, a extractvaneto nz moje da ne e kachen celia cd2. PLS HELP. :evil

Link to comment
Share on other sites

Ami ima si .sfv fail.Proverih, igrata e ka4ena cqlata.Ve4e problema moje da e ako e ka4ena s non-working archive, no po-dobre proveri dali ti ne si q svalil kofti :D

Link to comment
Share on other sites

az smyknah 2-te cd-ta, extractnaha si se bez problem, emulirah si gi bez problem, instalirah si gi bez problem :)) i razcykvam pochti bez problem. Razuchavm za sega. Razvil sym edno gradche i iskam da porazkyrtia malko drugite, che na moita zemia ne moi se sei tabaco :))

Link to comment
Share on other sites

Takaa zna4i ostava da e stanal gaf pri download.Vzemi nqkoq programka za check na sfv-ta(naprimer FlashSfv) i skivai.

Link to comment
Share on other sites

A we mom4eta opravix se s downloada imam bin-ovete i na dvete cd-ta, no kato pusna parvoto i dam na Setup.exe mi izpisla slednoto "H:/Setup.exe is not a valid Win32 application" i tva e ne mi dava da instalnna. Nqkakvi idei kak da go oprava tva? :evil

Link to comment
Share on other sites

Ole pi4 maina trygnalo ti e na karyk :devil Vsi4ko koeto moje da se slu4i ti se slu4i.Tuka ve4e ne moga da ti pomogna i dori neznam dali izob6to moje da se pomogne

 

P.S. Vse pak probvai da pusne6 autorun.exe vmesto setup.exe.

Link to comment
Share on other sites

A we nqma autorun.exe ama karai {[vodno kolelo (plqs plqs pedalite vodn...)]chakaite che se otplesnax leko} kato i da po4nax da q svalmq nanovo da se nadqvame, che shte tragne tozi pat!

 

P.S. Kakto sa kazali starite i mudri Gamers New Download New Luck, da se nadqvame sashto che nicka mi nqma da se namesi i v tazi pogovorka! :evil

Link to comment
Share on other sites

Iskam da blagodarq na si4ki, koito se otzovaxa za pomosht Blagoadrq Vi. Opravix se s problema axaxax. :evil

 

P.S. Adminite ve4e mogad da zatvoraqt tozi Topic 10x!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...