Jump to content
BulForum.com

The DJs - TMF


Dragonfly^

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Ако искаш да запишеш само звука една звукова карта и кабел до телевизора ще ти свършат работа.

Kak taka be xway q obqsni mi kakav kabel mi trqbva pls thanks predvaritelno :woot

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш да запишеш само звука една звукова карта и кабел до телевизора ще ти свършат работа.

Kak taka be xway q obqsni mi pls thanks predvaritelno :woot

Puskash cable ot audio izhoda na TV-to do audioin-a na soundkartata i zapiswash s koiato programka iskash. Naprimer s CoolEdit. No nai-dobre s niakoia programa koiato pozwoliawa naprawo da zapiswash w mp3 a ne da pishe wav i posle da go encode-wa. Takiwa programa ima tuka w warez.ru, Total Recorder. Az ne sam ia probwal oshte, polzwam edna druga - Audio Recording Wizard (ARWizard). W edin drug topic pisah po wuprosa.

Link to comment
Share on other sites

Ако искаш да запишеш само звука една звукова карта и кабел до телевизора ще ти свършат работа.

Kak taka be xway q obqsni mi pls thanks predvaritelno :woot

Puskash cable ot audio izhoda na TV-to do audioin-a na soundkartata i zapiswash s koiato programka iskash. Naprimer s CoolEdit. No nai-dobre s niakoia programa koiato pozwoliawa naprawo da zapiswash w mp3 a ne da pishe wav i posle da go encode-wa. Takiwa programa ima tuka w warez.ru, Total Recorder. Az ne sam ia probwal oshte, polzwam edna druga - Audio Recording Wizard (ARWizard). W edin drug topic pisah po wuprosa.

Ok Mersi mnogo az neznaeh 4e stava i toq nomer taq total recorder dali zapisva

v mp3 format :zzz

Link to comment
Share on other sites

Ok Mersi mnogo az neznaeh 4e stava i toq nomer taq total recorder dali zapisva

v mp3 format  :zzz

ami az tochno za towa ti ia kazwam - shtoto kato razglejdah tuka edin topic i sluchaino popadnah na neia - uploadera chochosan ili neshto takowa beshe slojil description i tam pisheshe che poddurja direct to mp3 - zatowa i az si ia drupnah da ia srawnia s ARWizard dali e po-dobra. Samo che niamam wreme da ia probwam.

Taka na pruw pogled moga da kaja che triabwa da imash piratskia mp3 codec deto ima poweche ot 56kbps 24kHz (deto se instalirashe s divx 3.11, radium codec se kazwashe mai). Az izglejda go niamam w momenta i zatowa samo na tolkowa max moga da zapiswam. ARWizard-a polzwa Lame_enc i za nego niama takiwa problemi - do 230kbps moje da zapiswash. Nowata wersia na ARWizard za koiato niamam crack oshte poddurja i ogg vorbis.

Link to comment
Share on other sites

da ama zvuka s kabel stava mono :(

(ot televisorne sum zapisval no sum go pravil ot radio :) ) i kogato zapisvah 4rez line-in'a zvuka si beshe stereo. to realno zavisi ot Televisora da li e stereo ili mono, ako ima edin audio ishod na4i e mono , ako sus R i L audio ishodi to e yasno 4e stereo i ako sa pove4e ve4e e surround... i ostava da si kupish niakoi kabel za da svurjish televidora sus sound'a

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...