Jump to content
BulForum.com

Mercedes 190 D 2.5


Recommended Posts

;) mnogo mi e sme6no kato pro4eta podobna obqva ot roda -"prodavam ...q da vidim koi kolko dava i az da si pomislq dali da go prodam :P "- ta i az puskam podoben topic:

Prodavam MERCEDES 190 D,09.1991g.

2.5 Dizel,Klimatik,el.stakla,alarma,el.luk,metalik,tzentralno,kojen salon,vav PERFEKTNO SASTOQNIE.

pic 1

pic 2

pic 3

pic4

ta vaprosa e kolko li moga da go prodam :rolleyes:

tzelta e da si kupq po golqm ne6to ot roda na E250 TD Automatic :D

Link to comment
Share on other sites

Пропуснал си само година на производство - сега видях корекцията

 

ако може и година от която търка Българският асфалт

Link to comment
Share on other sites

Абе като гледам "отговора" на цената която предложих, мисля че тази тема като цяло е един спам.

 

Ами ти с тази цена разби всички предложения но явно продавачът прекалено много си я обича или е прекалено алчен

Link to comment
Share on other sites

Ok и друго искам да те питам не за друго ами един приятел търси 190Д.Та значи на колко километра е и щом е от Италия сменял ли си някви консумативи.

 

 

na 180000km. e ,redovno e preglejdana i prez dvete godini koito go polzvam sam smenql maslo i filtri redovno,sa6to taka , zadnite amortisiori i remaka za klimatika i perkata

Link to comment
Share on other sites

:lol: ami misli si ,no ne i za moita kola  :lol: kato gledam za neq moje da si me4tae6 :D  :P

 

Трудно бих си мечтал за стар Мерцедес 190Д :D

Това че за твоята кола давам само толкова, не означава че не съм си приготвил за кола малко повече пари. ;)

Но да ти кажа честно отдалече си личи, че не искаш да я продаваш а само се информираш.

Бих ти препоръчал да отвориш mobile.bg и да провериш колко вървят такива мерцедеси с тия екстри от тая година. Не че това трябва да ти влияе на цената, която и търсиш, просто може да ти помогне да слезеш на земята...

Link to comment
Share on other sites

Трудно бих си мечтал за стар Мерцедес 190Д :D

Това че за твоята кола давам само толкова, не означава че не съм си приготвил за кола малко повече пари. ;)

Но да ти кажа честно отдалече си личи, че не искаш да я продаваш а само се информираш.

Бих ти препоръчал да отвориш mobile.bg и да провериш колко вървят такива мерцедеси с тия екстри от тая година. Не че това трябва да ти влияе на цената, която и търсиш, просто може да ти помогне да слезеш на земята...

 

 

 

qvno ti ne si otvarql-mobile.bg,taka 4e ti se informirai i prodaljavai da si varvi6 pe6a :D

Link to comment
Share on other sites

Това е някакъв майтап, нали ?

За 13 годишна барака, че и внесена от Италия 8600 лева? Че и няма 200000 километра? Може, ама ако даваш 2, или пък 3 за тези пари.

Тази тема мисля, че е за others, понеже нищо не се продава...

Link to comment
Share on other sites

Намирисва ми на уорн, за някои хора тъйкато темата става спамерска.

Моля да пишат хора които имат само реален интерес иначе ще следва наказание.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...