Jump to content
BulForum.com

Проблем с Baldur's Gate 2


gergi

Recommended Posts

Значи тъкмо реших да я врътна и с Thief/Assasin и се появи някакъв гаден бъг!!!Отивам да говоря с някой и ми пише,че е busy!!!А това ми е quest-ов човек!Трябва да говоря с него,за да мина в следващата част!После отивам да говоря и с други,но и те са busy!!!!!!!! :blink: :confused .Половината пеоклет град е busy!!!!!!!!!! :confused .Помогнете хора!Как да оправя тоя бъг!

 

П.П.Пуснах нова игра и имах същия проблем!

Link to comment
Share on other sites

Аз дори не успях да стигна до "бизи" НПЦ-та, защото играта на рандъм ме изхвърляше с съобщения за различни грешки из файлове, обикновено се получаваше когато трампя предмети м/у герои или им сменям оборудването :(

След 2-3 преинстала се отказах, щото пак същия шит...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Имам проблем с инсталирането на Baldur's Gate 2.

 

В сайта гледам 4 CD-та. Свалих ги всичките, заредих 1-вото в Daemon Tools-а, пуснах инсталацията, всичко наред, иска си 2-ро CD, зареждам го и така до 3-тото CD, веднага след него иска четвъртото, и след като заредя него директно ми иска пето... а както споменах те са 4 ?!

 

А, между другото, като се опитвам да заредя .cue файл-а, ми казва "file not accesible" и си заредих .bin файла, не смятам, че това е проблема, защото и друг път съм инсталирал игри/програми, зареждайки директно самите файлове носители на виртуалното CD (.bin, .img)

 

Някаква идея какво да направя, и/или каде греша ?!

Link to comment
Share on other sites

И аз имах тоя проблем.

 

1. За cue-тата нямай грижа. Дай all files и отвори направи bin-а.

2. За 5-ти диск виж в expension-a. Забравил съм как се правеше, но изтегли вси4ки

дискове.

Link to comment
Share on other sites

Проблема е в бъгнати BIN-ове

И на мен го прави така, дръпнах си ги пак и се оправи.

 

Това наистина коригира моя проблем, благодаря.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ако някой наистина сподели как става това със 5-те CD-та ще съм му много благодарен. Дръпнах си и ескпанжъна(Throne Of Baal) и го пробвах като 5то CD ама йок! Дръпнах си дори някакво бонус синематик Си Ди и пак не става... Развалени ли са тия бинове? Или има някаква цака?

 

[EDIT] След като се разрових много сериозно из разни форуми открих най-накрая в този на bioware решението!

If you have multiple CD/DVD drives, only install from one and do not try to use all of your drives. For some reason, this is confusing InstallShield.

Работата е там, че трябва да се инсталва само от едно виртуално CD!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Някой разцъква ли я още тая игра?Та да помага :lol:

кажи си проблема, пък може някой ти помогне... :D

Link to comment
Share on other sites

Еми още в началото трябва да отворя една врата,но за нея трябва да активирам един Golem с един Activation Stone,но не става.Незнам как се активира.Не мога да го заговоря,busy е.

Помощ :(

Link to comment
Share on other sites

Еми още в началото трябва да отворя една врата,но за нея трябва да активирам един Golem с един Activation Stone,но не става.Незнам как се активира.Не мога да го заговоря,busy е.

Помощ :(

пробвай да лоуднеш наново...това е много гаден бъг в играта...

с лоудване се оправя след няколко опита...пробвай да се разкараш из картата и да пробваш пак...

няма точен отговор за тоз бъг.. :)

Link to comment
Share on other sites

Какви са тия бъгове бе, народе? Аз навремето доста играех Балдурата ама ми е забивала само веднъж. Тия хора дето питат, пачнали ли са?

Link to comment
Share on other sites

пробвай да лоуднеш наново...това е много гаден бъг в играта...

с лоудване се оправя след няколко опита...пробвай да се разкараш из картата и да пробваш пак...

няма точен отговор за тоз бъг.. :)

Тва с лоудването стана.10х :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

някой да му се играе онлайн...?

врътнем една парти, побием зверовете... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

По-съм съгласен малко NWN да пробваме online. Балдурата си е някакси много лична и настроена за single. А и на NWN има по-сериозни групови битки. Не знам, може би защото преди много време играх Baldur и затова така гледам на нещата.

Link to comment
Share on other sites

е да...при NWN калбалъка е по-голям, но аз, както и хората, с които съм се уговорил засега нямаме много силни компютри и NWN при средни детайли ни идва твърде тежка при по-масови битки... :cry

затова засега сме за BG2...:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...