Jump to content
BulForum.com

zashto ne me logva automatically


ScherZ

Recommended Posts

:music Iskam da popitam zashto we4e ne me logva avtomati4no.Imam predvid vinagi kogato vlezna vav foruma ot vkashti da me e lognalo sas nick ScherZ avtomati4no a ne wseki pat da me puska kato Guest o da trqbva da se logvam nanovo...dori kogato sam si pusnala otmetkata 4e jelaq da me logva avtomati4no to ne go pravi...i tova e ot izvestno wreme nasam... pri men li e problemat ili..e neshto ot foruma????
Link to comment
Share on other sites

Mozhe da ste si zabranili cookies nqkude iz internet options. Shtom na vsichki ne e taka, a samo vie dvamata se oplakvate, mai che problema si e pri vas...

Link to comment
Share on other sites

aham hora vijte si cookitata dali sa vi ok!

obiknovenno tam se saradja tazi informaciq.

Edin savet mojete da zatriete sega6nte si cookies taka ako sa se bagnali ne6to bi trqbvalo da se opravqt.

Link to comment
Share on other sites

Dam to beshe qsno 4e problemat e ot men de ama wse pak iskat da popitam za savet predpolagam 4e problemat e v men zashtoto naskoro si pipah nastroikite na IE dam...oki sega pak shte pogledna mersi:)

Link to comment
Share on other sites

az si razbrah kade e problemat pri men no ne moga da go opravq zashtoto kato promenq nastrikite postoqnno mi izka4at hilqda prozor4eta navednaj ot nishoto kat virus ...taka 4e shte si sedi taka....shans

Link to comment
Share on other sites

az si razbrah kade e problemat pri men no ne moga da go opravq zashtoto kato promenq nastrikite postoqnno mi izka4at hilqda prozor4eta navednaj ot nishoto kat virus ...taka 4e shte si sedi taka....shans

ScherZy, свали си ad-aware 6 (имаме го, разбира се) и си сканни хардовете. Каквото намери - дай ми да трие. Споко, това не са ти важни неща.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...