Jump to content
BulForum.com

Kade sa mi slu6alkite?


maddrum

Recommended Posts

Tva si e 4isto i prosto tarsene na vnimanie....ama taka e...ponqkoga horata imat nyjda ot takova:) i wse pak nqma da e izlizashno da razqsnish kakvo dr si imal predvid 4rez tva neshto..ne vqrvam da si iskal samo da ti obarnem vnimanie :confused

Link to comment
Share on other sites

HAHAHAHAHAH

namerih si gi ne se trevojete!

Vnimanie ne6ta ne se pritesnqvaite imam si dostata4no.

A in4e se opitah da vkaram malko raznoobrazie v temite i se nadqvah da popadna na maitap4ii hora, 4e da stane nqkkav raztovarva6t laf....ma qvno udarih na kamak. Kakto i da e.

:beerchug

Link to comment
Share on other sites

ok de to tva se razbra ama ...beshe malko glupavo da se nadqvash ot takav sait da namerish maitap4iii..nie sme si studeni...i ne se maitapim. ..bazik de prosto tozi forum ne e za bazici:) ili pone az taka si mislq nz :punk

Link to comment
Share on other sites

Hahaha az sam saglasen s tova da si postvame prostotii tuka, kvoto ti hrumne ei taka go 6ibvame...

pak koito iska da 4ete koito ne 6te-ko 6te:)))))

a BTW nqkoi vijdal li mi e kufar4eto s $1000000 deto bqha vatre???? :woot jalko 6oto tva mi bqha djobnite...nqq moga si platq neta sega :(

:bgrin: :beerchug

Link to comment
Share on other sites

hahahahah GeorgiK ne ma trepi inkasatorke 6te zema nazaem ot kotkata(nqkoi da iska palto ot kotka)....Pak i tuka horata sa naviti da dadat...

ei sq mojem da go napravim kato reklama

"Pratete po lev4e na moito IP i 6te polu4ite edna ot slednite nagradi:

1.Slu6alki

2.publikaciq v noviq zavet

3.Pozdrav vav foruma

Koito igrae pe4eli....koito ne igrae NI PE4ELI :beerchug "

Link to comment
Share on other sites

Ia si naemete po edna banda mangali da vi sviriat. Za kakvo sa vi tia kasetofoni, winampove i kakvo li oste ne.

E, ima i niakoi "bugove" tova mi predlozenie .... a ma, nai-mnogo da vi iznesat kashtite navun, niama da vi iziadat, ne ste vkusni. :)

Link to comment
Share on other sites

ai da be verno tova s mangalite e ideq!

6to ne kaza po-rano be 4ovek???

pak i bagovete im lesno se fix-vat samo malko update trqq im vkara6(tva beleznici, tva vajeta :ph34r: ...) :wir

samo ne znam kak 6a izkarat primerno higher state ot consciousness trqbva baq da gi mlati6 4e da po4nat da pi6tqt dostata4no...

a i BTW v nikakav slu4ai ne si pora4vaite v kafene v izgrev 4ai s rom..... :) :pirate :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...