Jump to content
BulForum.com

Търся CPU


Recommended Posts

Хайде да видим кой има такова нещо и на каква цена евентуално ще се раздели с него ? :P

 

Явно много хора "разбират" какво търся, затова ще поясня. Става въпрос за един от последните модели Pentium 3 които Интел е пуснал на пазара и това е Intel Pentium III-S с 514К кеш на честота ако не се лъжа 1,13GHz. Търся точно такова нещо. А не 600-700-800MHz процесори или рани Селерони.

Link to comment
Share on other sites

Celeron-S не те ли интересува? (100ФСБ/256к/1.5в) - ако имаш хубаво дъно го пускаш на 1.5ГХц без проблем и покачваш на 1.6-1.65 волта и си работи идеално. Цена 45лв

Link to comment
Share on other sites

Celeron-S не те ли интересува? (100ФСБ/256к/1.5в) - ако имаш хубаво дъно го пускаш на 1.5ГХц без проблем и покачваш на 1.6-1.65 волта и си работи идеално. Цена 45лв

Какво е Celeron-S :blink: :blink: Както сме си говорили мисля с теб, имам Celeron 1,2@1,6. Pentium III-S e сървърния модел на Р3 с 512К кеш. Ама сигурно има 10-20 такива в България :P

Link to comment
Share on other sites

Celeron-S не те ли интересува? (100ФСБ/256к/1.5в) - ако имаш хубаво дъно го пускаш на 1.5ГХц без проблем и покачваш на 1.6-1.65 волта и си работи идеално. Цена 45лв

 

 

На колко МХц е оригинално?

Link to comment
Share on other sites

Какво е Celeron-S  :blink:  :blink:  Както сме си говорили мисля с теб, имам Celeron 1,2@1,6. Pentium III-S e сървърния модел на Р3 с 512К кеш. Ама сигурно има 10-20 такива в България  :P

Ми така го води в айда 32 ;)

 

На колко МХц е оригинално?

 

1100

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...