Jump to content
BulForum.com

ET vapros


basten

Recommended Posts

weasel mi to tova ne vklu4va r9000 ina4e site-a go znam, no trqbva vikam sestrata mi 4ete kakvo pishe tam : B) Btw poneje naskoro si preinstall XP-to rekoh sega da sloja service pack 1 da vidim dali toi nqma neshto da pomogne...

Link to comment
Share on other sites

bi trqbvalo da poddyrja *vsqkakvi* radeoni, vqrno e che ne sym go probval s 9000, ama si zaslujava opita :>

 

service pack opredeleno *nqma* da ti pomogne "vervaite mi" ;)

 

...drugiq interesen site za radeoni e http://www.rage3d.com/

 

rage 3d tweak e syshto mnogo polezen instrument za *vsqkakvi* radeoni

---edit

Main Features:

 

Tabbed interface accessible through display properties or system tray for easy navigation.

Full right-click context sensitive help as well as html outline based help.

Core and Memory overclocking support for all Radeon series cards.

Support for per-game profiles and per-game clock speed settings.

Refresh rate force capabilities for standard and custom display modes.

Multiple skin options for the tweaker.

User configurable sound events for GameUtil functions.

Extensive list of tweaks for 2D and 3D as well as display, multimedia, windows and more.

Operating Systems Supported:

Windows 98/98SE/ME

Windows 2000

Windows XP

Windows NT 4.0 (minimal functionality)

ATI Cards Supported:

Radeon LE/VE/SDR/DDR/AIW

Radeon 7000/7200/7500/AIW 7500/7800

Radeon 8500(LE/LELE)/8500DV/8500eXP/8800

Radeon 9xxx series

Mobility Radeon series

----

 

1000 edita mu napravih :)

Link to comment
Share on other sites

weasel probvah naistina s tova ruskoto... i naistina stana...dade tam nqkva greshka...moje bi shtoto ne mu e do moq radeon...ama varshi rabota...ako delna folder-a kadeto extract zip-a oba4e vsi4ko si stava po stara mu...kakto i da e...shte si ostane folder4eto i az shte game-a bez da se umorqvam ;)

Link to comment
Share on other sites

weasel mi to tova ne vklu4va r9000 ina4e site-a go znam, no trqbva vikam sestrata mi 4ete kakvo pishe tam : B)  Btw poneje naskoro si preinstall XP-to rekoh sega da sloja service pack 1 da vidim dali toi nqma neshto da pomogne...

Basten ima veroqtnost service packa da ti zabavi mashinata do 10 puti. Microsoft dori go priznavat, po dobre si sloji contol panel. Neznam Radeon kak se durji ama Nvidia sa mnogo kaprizni po otnoshenie na driverite za XP

Link to comment
Share on other sites

lekx i az sum go 4uval tova sas service packa oba4e sled instalaciqta mu ne usetih da ima razlika...kakto i da e, toi ne pomogna...control panela si mi beshe last version...i edinstvenoto, koeto pomogna beshe refresh fix-a ot radeon2.ru, koito oba4e pravi mizerii na tv out-a...ama kakvo da se pravi...instaliram si driveri kato nenormalen...edni za ednoto drugi za drugo :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...