Jump to content
BulForum.com

Uploaded: Shichinin no samurai


xway

Recommended Posts

0780020685.01.MZZZZZZZ.gif

 

This is one of those great epic films that stand the test of time. in 16th century japan, a poor village is raided every year by a group of bandits until, driven to the brink of starvation, the villagers decide to hire professional warriors to protect them. With only three meagre meals a day to offer as payment, their quest seems impossible one ...

Link to comment
Share on other sites

lud si xway....hilqdi blagodarnosti za filma :) ... sq ako moje da mi pusnesh oste edin PM, ta da mi kajesh kak da upload-na Rashomon :P.

 

btw oste edin vapros ... filmat na tozi adres http://www.warez.ru/Movies2/Mad_Max/ parviqt mad max li e ili nqkoq ot drugite chasti... :?

Мда, вече можеш да почваш да го качваш в техното .... стига с тия ПМ-та ... съвсем ясно са си обяснени правилата - пращаш емайл за да ти направят акаунт и след това си качваш.

Филмът на този адрес си има снимка и txt файл към него - гледай малко преди да питаш.

Link to comment
Share on other sites

xway...sorry...qvno mnogo sam te vbesil s moite PM...sorry again. obache az pak nerazbiram :) ... znachi mnogo otdavna si izpratih user-a/pass-a na waresru@hotmail.com ... i sq kvo ... kade da otida za da kachvam ... na upload li ... sorry za nevejestvoto mi ama ko da se pravi amateur tka de lamer ;).

 

btw sorry za mad max no vse pak trqbvashe da pitam...koi znae nqkoi moje prosto ei tai da e kachil kartinkata, a pak i ne vidqh che ti si go kachil.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...