Jump to content
BulForum.com

kajete ot kude da si namerq BIOS


morty

Recommended Posts

morty, taka kato gledam kak zadavash vaprosa za BIOS-a mnogo me samniava che znaesh kakvo pravish. Bih iskal da te predupredia, che pri "sgubiasvane" po vreme na flash na BIOS-a sa bezkraino nepriatni.

Ako neznaesh kakvo pravish po-dobre ne go pravi. No..... ti si znaesh nai-dobre. :)

Link to comment
Share on other sites

ako na istina smqta6 da flsh-va6 danoto a ne si savsem naqsno kakvo to4no trqbva da napravi6 po dobre ne se zahva6tay

 

ako si tvardo re6en vse pak napravi nqkolko ne6ta parvo overi se s palna sigurnost

koy model to4no ti e danoto

 

posle vij 4ipa na biosa dali e zapoen na danoto ili e na kuplung , ako e zapoen po dobre ne se zahva6tay s flash

 

iztegli si bios i programka za fla6vane OT PROIZVODITELQ na danoto ne se laji s razni biosi ot neznam si kade

 

i posledno i moje bi nay vajno pro4eti help faila mnogo podrobno i zapomni posledovatelnosta na deystviqta , savremennite programki za flash sa po4ti napalno avtomatizirani no e dobre da znae6 kakvo to4no stava na ekrana

 

imay na predvid 4e edno po stabilno trepvane na toka moje da te pretsaka i togava otiva6 nqkade po servizite da ti fla6nat biosa na programator sre6tu 25-40$

 

zavisi dali e zapoen 4ipa za danoto ili ne

 

v op6ti linii taka stavat ne6tata s fla6 po printsip , ne samo za dano no i za videokarta , hard disk , CD , modem i tn

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...