Jump to content
BulForum.com

Niama miasto za UPLOAD


fon_tomov

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply
Faust, mnogo bih iskal da vidq tozi prost bash script

 

i predi da me vpechatlish se zamisli che ot takyv script se ochakva da detectne kato izlishni

Movie.SVCD.CD1-Group.mpg - 800 MB

Movie.SVCD.CD2-Group.mpg - 802 MB

pri syshtestvuvaneto na

Movie.DVDRip.XviD-AnotherGroup.avi 701 MB

koito se namira na druga mashina

Какво пречи това, че са на различни сървъри, за целта има NFS.

Link to comment
Share on other sites

poradi nablyudatelnostta ti "uslojnqvam" zadachata kato maham uslovieto da sa na razlichni mashini :

 

da se napishe script ot koito se ochakva da detectne kato izlishni

Movie.SVCD.CD1-Group.mpg - 800 MB

Movie.SVCD.CD2-Group.mpg - 802 MB

pri syshtestvuvaneto na

Movie.DVDRip.XviD-AnotherGroup.avi 701 MB

 

dori ti davam i hint :

koito script obache da ne detectva kato dublikati

Scary.Movie.1.avi

Scary.Movie.2.avi

Link to comment
Share on other sites

kicko, zabluden si, nesum tolkova prost. tazi programa opravia faila, to  ISTRIVA razvaenite keyframe'ove ot Avi faila, taka 4e sled kato programata opravi faila , shte mojesh da si go zapishesh na disc.......,

taka4e ne komentirai predi da si probval.

Ami sega weche sled kato probwah moje li da komentiram ?

 

Tazi programka e super !!! Naprawo wulshebna !!!

 

Naprawi mi filma ot chas i neshto na 3 min !!! Sega sha mi otneme mnogo po-malko wreme da go gledam, daaa. Ostawiam nastrana wuprosa che w tia 3 min, tam kadeto predi kartinata si beshe chista sega ima silueti koito ostawat ot predishnia kadur i se raznasiat kato mugla w sledwashtite niakolko !!! Toa efekt e mnoo zdraw maina :punk

Link to comment
Share on other sites

poradi nablyudatelnostta ti "uslojnqvam" zadachata kato maham uslovieto da sa na razlichni mashini :

 

da se napishe script ot koito se ochakva da detectne kato izlishni

Movie.SVCD.CD1-Group.mpg - 800 MB

Movie.SVCD.CD2-Group.mpg - 802 MB

pri syshtestvuvaneto na

Movie.DVDRip.XviD-AnotherGroup.avi 701 MB

 

dori ti davam i hint :

koito script obache da ne detectva kato dublikati

Scary.Movie.1.avi

Scary.Movie.2.avi

Като за начало:

 

$shit=`grep -i /$name/ | wc -l` if [ $shit > 3]; then ....

 

Добре е имената да са в един масив.

Link to comment
Share on other sites

I poneje stavashe vapros za svobodnoto miasto,ima kacheni i to savsem skoro baia filmi ot na baba mi vremeto,daje i cherno-beli.Ne znam,kakvo e tova:neizjiviano detstvo,nostalgia kam minaloto li,no spored men mnogo ot tia antiki ot 60-te i 70-te godini,shte predstavliavat interes za ne-poveche

ot 1% ot userite.Taka,che nomera e ne samo da se kachva za sporta,a da se kachvat,naistina interesni neshta.

Tova e moe mnenie de.Ako drugite sa saglasni ???????? i ako naistina miastoto e malko,moje da se izpolzva za po-interesni neshta.

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock li spored teb e otzhivelica??? Tova ne e nostalgiq po minaloto, tova e klasika. Kakvoto i da si govorim filmite ot 60-te i 70te sa mnogo po-stoinostnni i smisleni ot segashnite... Taka che predlozhenieto ti se othvurlq ednolichno ot men!

Link to comment
Share on other sites

Е, вече видях всичко....като не ти харесва даден филм, просто не го гледай, мамка му......Никой не може да каже какво е тъпо и какво не.

 

П.С Жоро, гледай си там еШкъните...ако пък и кажеш, че Хитчкок е отживелица..ти просто не разбираш от кино и си последният, който може да реши какво да се трие.

Link to comment
Share on other sites

Mi togava da vzemem da iztriem segashnite.I da si postroim mashina na vremeto ,i da se varnem ,kogato vmesto computri e imalo smetala s darveni topcheta.

I ne davam predlojenie,a prosto izkazvam mnenie.I nai veche mrazia da mi se otgovaria ot pozicia na po-silnia(tehnicheski imam predvid)

Link to comment
Share on other sites

Mi togava da vzemem da iztriem segashnite.I da si postroim mashina na vremeto ,i da se varnem ,kogato vmesto computri e imalo smetala s darveni topcheta.

I ne davam predlojenie,a prosto izkazvam mnenie.I nai veche mrazia da mi se otgovaria ot pozicia na po-silnia(tehnicheski imam predvid)

Познаваш ли баба си и дядо си?Или поне си чувал за тях, така знаеш какъв си и откъде си дошъл.

Link to comment
Share on other sites

Sveta varvi napred,momicheta i momcheta .Niama da vi stopli fakta,kakvi ste bili,a tova kakvi ste,kakvi sa vi vazmojnostite da se realizirate za v badeshte.Na fona na tehnicheskata revoliucia,da se govori za ,i da se gledat

neshta otpredi 50 godini,mi izglejda nai malkoto gubene na vreme.

 

P.S. Baba mi i diado mi ne gi poznavam.Men shtarkelat me e donesal

(maitap be)

Link to comment
Share on other sites

Dobre de, zashto da niama za vsekigo po neshto na warez-a?

Razlichna muzika, razlichni filmi, razlichni igri i t.n.

Tova che triabva da ima za vsekigo po neshto e absoliutno viarno.Stiga tova "neshto" da ne zaema miasto,kolkoto za mnogo drugi "neshta"Ti naprimer gledal li si 20000.Leagues.Under.The.Sea.1954Nachina po koito e napraven e takav,cha ako stane pisateliat-fantast da go vidi pak shte skochi v dupkata.

Link to comment
Share on other sites

Hitchcock li spored teb e otzhivelica??? Tova ne e nostalgiq po minaloto, tova e klasika. Kakvoto i da si govorim filmite ot 60-te i 70te sa mnogo po-stoinostnni i smisleni ot segashnite... Taka che predlozhenieto ti se othvurlq ednolichno ot men!

Niama da promenim razbira se.Sled kato se deistva po nachini ,kato vav gornia post.Stava vapros za poslednoto izrechenie

Link to comment
Share on other sites

Edin film ne e nuzhno da e napraven s efekti, za da e hubav. A tova che ti, dragi moi, ne mozhesh da vniknesh vuv filmite, koito ne sa zrelishtni, govori edinstveno i samo losho za teb. Svetat mozhe da varvi napred, no problemite si ostavat sushtite...

Link to comment
Share on other sites

Edin film ne e nuzhno da e napraven s efekti, za da e hubav. A tova che ti, dragi moi, ne mozhesh da vniknesh vuv filmite, koito ne sa zrelishtni, govori edinstveno i samo losho za teb. Svetat mozhe da varvi napred, no problemite si ostavat sushtite...

Imenno.Shte si ostavat sashtite,sled kato, vmesto da se vpregnem da gi reshavame ,bilo v blizko lil po-dalechno badeshte,blagogoveem pred staroto.

Link to comment
Share on other sites

“Човек и добре да живее, умира. И друг се ражда. И нека роденият по-късно, като види тези писмена, да си спомни за него...”

Dumite govorqt sami za sebe si...no dali imash dostatuchno akul, za da vniknesh v tqh, me sumnqva

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...