Jump to content
BulForum.com

kak da podkaram Street Figher III 3rd strike?!?


wbyte

Recommended Posts

toq nero image kak da go izpolzvam s emulatora tochno ? kak se loadva?

nqkoi ako go e cakal toq street da helpne ste sam dosta blagodaren :)

 

 

stava duma za dreamemu-0.0.4.1-bin-rel i DC.Street.Fighter.3.Third.Strike.Dreamcast.Us.Ntsc.Selfboot.Nero.Tested

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Това не го подкарах с Chancast (btw ти с кой емулатор си?). Съответно свалях 2 седмици от еМуле друг image - .iso. Ако има място ще ти кача .iso-то.

Link to comment
Share on other sites

zna4i sled nqkolko chasa hodene po makite go podrakah s ChankastAlpha025.

malko bugavo e, i lagva dosta, sigurno stoto pc-to ne mi e mnogo dobro :)

Kakto i da e , s ChankastAlpha025 podkarah street-a deto e v warez-a.

samo che nqkvi bios file-cheta downloadnah ot free.data.bg stoto ne ebavashe.

 

Veroqtno po starite versii na Street Fighter III, kato New Generetion i 2nd Impact moje da varvqt po-dobre ot 3rd Strike.

.iso-to koeto imash varvi li na emulator-a ot warez.ru ?

ste mi dadesh li i site-a tui kato iskam da si svalq drugite 2 po-stari versii na igrata.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Do kolkoto znam drugite dve 4asti ne trygvat otidi na foruma na www.chanka.org tam sa izredeni rabote6tite igri za chankast-a ... i dai link ili kaji kakvi sa tiq biosi ot data koito si svalql :) ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

q sq kajete to4no kakvo da si svalq i kak da si pusna street fighter 3

 

drapnah si ChankastAlpha025 ,a bios Flash Chanka dc.rar go slojih v papkata na chankast sled tva puskam sf3.nrg 4rez demontool i kato vklu4a chankast-a i dam play mi dava da sloja diska

 

 

P.S. da ne bi da trqbva da go zapi6a---da go burna -------

 

 

 

PLS kajete

Link to comment
Share on other sites

Прасета! Играете на емулатори и се натискате, нали? :lol:

 

Аз исках в нов топик за това да питам, ама ще питам тука, щото като гледам, вие сте от хората, които биха се съгласили.

 

Предлагам да се махне един от 15-те CS сървъра, половината от които са винаги празни, и да се пусне един Kaillera сървър, на който да могат да играят конзолните и аркадни ентусиасти.

Link to comment
Share on other sites

Предлагам да се махне един от 15-те CS сървъра, половината от които са винаги празни, и да се пусне един Kaillera сървър, на който да могат да играят конзолните и аркадни ентусиасти.

 

nevyzmojno e tova! te vyob6te poddyrjka na mp imat li ? i za koi igri to4no stava vypros znam 4e samo PS2 igrite imat taq opciq starite konzoli izob6to nqmat funkciq mp, taka 4e ...

Link to comment
Share on other sites

Някои емулатори (за SNES например) имат директна tcp/ip поддръжка, пишеш ip-то на човека, с който искаш да се вържеш и играеш, но други (повечето свястни емулатори за SEGA, NES, N64, Mame (сиреч игрите от жетонните машини)) имат само поддръжка на Kaillera, а ако разбирам правилно документацията на Кайлерата, там няма директно връзване към другия играч, нужен е един dedicated сървър, към който се връзват желаещите. И съответно може да се играе всичко за тоя конзоли и аркадни машини, което има 2 player опция.

Link to comment
Share on other sites

q sq kajete to4no kakvo da si svalq i kak da si pusna street fighter 3

 

drapnah si ChankastAlpha025 ,a bios Flash Chanka dc.rar go slojih v papkata na chankast sled tva puskam sf3.nrg 4rez demontool i kato vklu4a chankast-a i dam play mi dava da sloja diska

P.S. da ne bi da trqbva da go zapi6a---da go burna -------

PLS kajete

нещо за биоса не разбрах какво точно си сложил ... като mounten6 sf3-to трябва от емулатора да укажеш къде точно ти е играта ....някъде из настройките виж , а двата файла за биоса са dc_bios.bin и dc_flash.bin :sayjin

 

Curunir сървър от много много време искаме с Nax-a то си има тема за тва btw :) но кво да ти кажа и тоя на headoff ме устройва :sayjin

Link to comment
Share on other sites

sled kato si go pusna prez demon tool i ot emulatora zadam 4e igrata(cd-to) e v G:

tva mi e virtualnia CD-rom i dam play mi izkarva nqkvoo 4e ne moje da nameri diska

 

a za biosa teq fileta sam gi extractnal v papkata na emulatora ni6to drugo ne sam gi prail

 

 

 

Edit: sa6to taka kato pusna diska ot demona i posle iskam da vleza v nego(diska s open ) mi dava 4e ne moi go otvori ne6to korupt tam ala bala

 

BTW kato go puskam ot demona si davam da mi dava vsi4ki vidove fileta i si izbiram sf3.nrg taka li e

Link to comment
Share on other sites

sled kato si go pusna prez demon tool i ot emulatora zadam 4e igrata(cd-to) e v G:

tva mi e virtualnia CD-rom i dam play mi izkarva nqkvoo 4e ne moje da nameri diska

 

a za biosa teq fileta sam gi extractnal v papkata na emulatora ni6to drugo ne sam gi prail

Edit: sa6to taka kato pusna diska ot demona i posle iskam da vleza v nego(diska s open ) mi dava 4e ne moi go otvori ne6to korupt tam ala bala

 

BTW kato go puskam ot demona si davam da mi dava vsi4ki vidove fileta i si izbiram sf3.nrg taka li e

Еми освен nrg-to да е прецакано друго не се сещам , ако ти се занимава го свали пак при мен преди два дена мисля го свалях и си бачкаше :sayjin

btw я си кажи конфигурацията :)

Link to comment
Share on other sites

ami az sam go svalil na 6-ti toq mesec demek predi 2-3dena

do kolkoto 4etoh v4era razbrah 4e mojebi igrata ne e selfbootable i moje bi zatova ne tragva

drugata teoriq e 4e na WIn XP (na kavto sam az) izlizat error saob6teniq za6toto nqkav file koito se namira v win-a ne puska pluginite zaradi starata si versiq i trqbva da se izto4i nqkoi nov mislq 4e be6e nqka ASIS ili ne6to takova

 

KOnfiguraciqta

 

na win xp

amd 1800+

ram 256ddr 400hz

video gforce fx5200

hdd 40gb maxtor 7200

dano gigabite nqkav po novi4ak model be6e

 

 

ZA6to ?

Link to comment
Share on other sites

ami az sam go svalil na 6-ti toq mesec demek predi 2-3dena

do kolkoto 4etoh v4era razbrah 4e mojebi igrata ne e selfbootable i moje bi zatova ne tragva

drugata teoriq e 4e na WIn XP (na kavto sam az) izlizat error saob6teniq za6toto nqkav file koito se namira v win-a ne puska pluginite zaradi starata si versiq i trqbva da se izto4i nqkoi nov mislq 4e be6e nqka ASIS ili ne6to takova

 

KOnfiguraciqta

 

na win xp

amd 1800+

ram 256ddr 400hz

video gforce fx5200

hdd 40gb maxtor 7200

dano gigabite nqkav po novi4ak model be6e

ZA6to ?

Еми идеално... би трябвало да ти върви добре емулатора.. а това за подкарването мм вчера я играх sf3-to със сигурност тръгва :) но на мен процесора ми е на 1.1 и ми лагваше(насичаше) ужасно но я подкарах де .. със същата видео карта съм(макар и дефектна :wacko: ) и рам -а ми е толкова а win-a e XP... виж си DirectX-a сложи последния там 9.0b ili c be6e nenam :sayjin

Link to comment
Share on other sites

777 ti sf3.nrg prez demon tool-a li go puska6 i koq versiq ti e 6toto moje i ot tva da e

 

kato go pusne6 prez virtuala i kato cakne6 posle na cd-to otvarq li ti go ili ti izliza nqkvo saob6tenie

 

prime :

ako virtual cd-roma ti e G:

kaot zaredi6 nrg-to na g:

i dade6 open na G: otvarq li ti go

Link to comment
Share on other sites

и на мен ми прави проблеми - можеби щото съм със

слаба видео карта Vanta 16MB. значи nrg файла съм го направил на iso

маунтвам го с DTool-a и пускам емулатора ама дава размазано и не се разбира нищо и незнам после кво да правя. Ако някой има някоя друга игра за DC да качи за да пробваме с нея. :)

Link to comment
Share on other sites

Да през daemon-a го пускам версията ми е 3.46 ... CD-to ми то отваря без да вади съобщения Свали си го отново архива на streeta ! сигурно при него ще е проблема ... погледни и winrar-a или програмата ,с която го разархивира да не е прецакана... ако искаш и daemon-a преинстални ,но проблеми не би трябвало да ти вади... грешка ми е давало единствено когато бях с по-ниска версия на directx

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Направо напишете с няколко думи откаде да се свали емулатор и откаде да се свали играта ... и как да се пуска ...

Щото и аз от доста време я търся.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...