Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Matrox Millenium G450 16MB dual channel

информация за самата карта тук

Предложете цена.

Не вземам под внимание глупави предложения! :angry:

Edit: Картата е AGP

за цена просто нямам никаква идея. Ама като производителност бие RIVA TNT2 M64 32MB :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

имаш предвид DualHead ;) на ПЦИ или АГП е? заинтересован съм, само кажи горе-долу цена, то че без пазарлък няма да мине :lol:

 

едит: въх, пост #400 след 2-3 години ще стана депутат :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

q da izpolzvam topica :P i az imam Matrox oba4e G400 16MB sas VAN6EN TV-Tuner raboti pervekt,zna4i kartata e na AGP i sas kabel se svarzva s tunera ,ako nqkoi ima interes moje i da pogledna za pove4e info,v momenta e instalnata na edno PC na edin priqtel i prehvarlq VHS na dvd ili ne6to podobno,ako nqkoi se interesuva moje da pita.NO tzenata e nad 50 lv :P

Link to comment
Share on other sites

q da izpolzvam topica :P i az imam Matrox oba4e G400 16MB sas VAN6EN TV-Tuner raboti pervekt,zna4i kartata e na AGP i sas kabel se svarzva s tunera  ,ako nqkoi ima interes moje i da pogledna za pove4e info,v momenta e instalnata na edno PC na edin priqtel i prehvarlq VHS na dvd ili ne6to podobno,ako nqkoi se interesuva moje da pita.NO tzenata e nad 50 lv :P

Само ми кажи дали TV-то се продава отделно и какви пари му искаш? B)

За това тук ли става въпрос? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Само ми кажи дали TV-то се продава отделно и какви пари му искаш? B)

За това тук ли става въпрос? :rolleyes:

 

 

ami te si varvqt komplekt,neznam dali tozi tuner moje da se varje bez tazi karta ,za6toto na kartata si ima buksa za tunera :wacko:

Link to comment
Share on other sites

vasil088,

тази карта е направена специално за 2D.

 

Ако ще ти трябва за игри, по-добре си потърси друга, но

с тази качеството на картината е кристално, дори при 2048х1536 резолюция!

Link to comment
Share on other sites

vasil088,

тази карта е направена специално за 2D.

 

Ако ще ти трябва за игри, по-добре си потърси друга, но

с тази качеството на картината е кристално, дори при 2048х1536 резолюция!

Ами не е само за 2D графика. И за 3D става, но просто не е толкова добра ;)

Колкото до Counter-Strike 1.5 аз само нея играя и върви перфектно.

Искам цени за картата не само коментари(и такива да има, но ми предложете цена).

Link to comment
Share on other sites

Първо 30лв. ми се струват малко :P картата е доста добра, то всеки го знае. Ако успея да си намеря кабел за TV-out-a няма да я продавам! Имам предвид ето това тук Но имайте в предвид, че това не е стандартен кабел, а е преходник. Естествено и цената ще е от значение, така че ако някой може да ми намери от някаде ще съм много благодарен. :D

Link to comment
Share on other sites

Първо 30лв. ми се струват малко :P

Прав си. Ама точно в този форум няма кой да го оцени това. Бил съм /и сега съм на работа/ с такива /G400, G500/ твоята е най-добрата от тази серия а ТВ-аут-а направо не го коментирам. Най-доброто което съм виждал като качество и начин на управление. Между другото мойто G450 го продадох за 45$ :-) Може да се опитам да ти намеря кабел.

Link to comment
Share on other sites

Прав си. Ама точно в този форум няма кой да го оцени това. Бил съм /и сега съм на работа/ с такива /G400, G500/ твоята е най-добрата от тази серия а ТВ-аут-а направо не го коментирам. Най-доброто което съм виждал като качество и начин на управление. Между другото мойто G450 го продадох за 45$ :-) Може да се опитам да ти намеря кабел.

Благодаря ти за коментара. Дай цена за кабел, че имам предложение за един.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...