Jump to content
BulForum.com

Продавам: Цифрова Камера


Recommended Posts

tozi lin nakoito e dal -virus,ne se otvarq a drugiqt se prodava za 200 lv li kakvo ,ni6to do tuk ne razbrah.daite pove4e razqsneniq

 

линка си работи и там е нова 379 кинтта при това по новия модел

Link to comment
Share on other sites

Виждам че повечето постове са малко не по правилата на форума, ама карай - модераторите имат друга работа явно.

 

За цената - направете си труда да потърсите инфо за споменатия модел и този който аз продавам.

 

Иначе има и 5 MPix модели за 250лв.

Link to comment
Share on other sites

Виждам че повечето постове са малко не по правилата на форума, ама карай - модераторите имат друга работа явно.

 

За цената - направете си труда да потърсите инфо за споменатия модел и този който аз продавам.

 

Иначе има и 5 MPix модели за 250лв.

 

Ne znam kakvo ima za 250 Lv, a za 220 Lv ste go dadesh li tvoia e vaprosa ?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam kakvo ima za 250 Lv, a za 220 Lv ste go dadesh li tvoia e vaprosa ?

 

Разбира се че не. Това не ви е някоя Дейзи или Mustek, която прави снимки като през дъното на бутилка за бира. Цената мога да я коментирам в много по-малки граници.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се че не. Това не ви е някоя Дейзи или Mustek, която прави снимки като през дъното на бутилка за бира. Цената мога да я коментирам в много по-малки граници.

 

Lichno az razgledah i dvata modela i tozi koito e v tehno market evropa ama po nisto ne ot6stapva na tvoia :! + tova ima garantsia i e s po goliama matritsa taka che za sega predpochitam nego . Men me otpishi :(

Link to comment
Share on other sites

awe pi4 ot teq 2va linka sudq 4e tazi cifrova fotokamera koqto ti prodava6 za 400Lv !!!! :excl: e model DSC- P51. A tazi koqto e 379 Lv e model DSC-P52

po putq na logikata P52 bi trqbvalo da e s pove4e vuzmojnosti . A ti iska6 naludni4ivite 400 Lv za stariq model i to otgore na vsi4ko 2ra ruka !! :woot :woot

I tvurdi6 4e P51 e po hubaviq model ne 4e razbiram ot cifrovi fotokameri ama ti eba mamata na logikata we !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woot

Link to comment
Share on other sites

Отделно продавам 128 MB Sony Memory Stick за 115 лв. (цената е само ако се купи с камерата)

Kакво ще рече това "цената е само ако се купи с камерата" :confused ако е без камерата ще е по скъпа ли?

Имам интерес към паметта но тази цена е доста висока ако размислиш кажи :)

Link to comment
Share on other sites

Пич ясно е, че искаш да спечелиш парички от продажбата, сигурен съм и че си взел апарата с паметта за повече от 520 лева, но.... Все пак ги попреглеждаме темите и не можем да си затваряме очите, пък така и те насочваме към по-реална цена.

Двеста не, но 240-250 лева са си наред за тоя апарат и то ако е в перфектно състояние.

А за картата пускам ценовата листа от most.bg, хем да си оправиш офертата, хем ако на някой му трябва да е наясно с цените.

256MB MEMORY STICK DUO PRO 65.00$

Даже да се начисли ДДС на това става 120 лева...

Нищо лично, но хората предлагат РЕАЛНИ оферти, затова и не се модерират, а модераторите не спят, където трябва винаги модерират.

Link to comment
Share on other sites

и 250 са му много. за 280 без ДДС има Самсунг DIGIMAX 370 в Техномаркет-а. 3мпх и 3х зуум. А зарядното и батериите...ми те си влизат в комплекта на Сони по-принцип за този клас апарати.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...