Jump to content
BulForum.com

Продавам:TV-Tuner PixelView Pro


Recommended Posts

moita susedka iska da si kopuwa tuner i po nege ne gi razbira pita dali s obiknowena antena ste fasta ili trqbwa da e na kabelnata,ako moge naprai nqkolko screena da vida kak fasta :)

Досега съм го ползвал на Кабелна мисля,че и с антена ще си бачка

 

 

 

в какъв формат кепчърва ? на сайта не пише

 

AVI (ако ще го взимаш да кепчваш не ти го препоръчвам! за гледане на ТВ е супер)

Link to comment
Share on other sites

Забрави да го подкараш на обикновена антена.

Иначе е хубав модела, и аз искам такова, баси

дано след 1 година още ги има.

obadi se sled godina

moje da ti prodam moq :)

a ako iskash mojem da skluchim srochna sdelka

-------------------------------------------------------

predlagam 25 kinta za toq tuner

Link to comment
Share on other sites

Забрави да го подкараш на обикновена антена.

Иначе е хубав модела, и аз искам такова, баси

дано след 1 година още ги има.

 

Бях в един приятел,който е към ЕК живее на 1вия етаж (усилвателя или сплирера който раздава кабелна на целия блок е точно на 7-8 метра от прозореца му), за да си изпробвам тунера, защото вкъщи предава доста зле и аз исках да тествам дали е от тунера или от сигнала. Оказа се,че е от сигнала защото картината беше пъти по-добра от тази която аз имах вкъщи.

 

Продавам тунера,защото не ми върши работа за кепчване (не че неможе) иначе за гледане на TV е добър (както казах вече). Взел съм го за 45$ преди година - 35 лв. мисля е добра цена за 2ра ръка (то нищо не му се е изтъркало :lol: )

 

EDIT: айде да помоля тези, който ще си чешат езиците да си отворят нова тема и там да си джафкат :angry: (Gorgar)

Link to comment
Share on other sites

Продавам TV-Tuner PixelView Pro (дистанционното + диск с драйвери) /няма FM.на сайта на prolink има достатъчно информация за тунера.

цена 35 лв. (за по-малко няма смисъл)

 

Все още се продава!

Link to comment
Share on other sites

OK stokata e twoia, az prosto kazwam 4e za PixelView davam nai-mnogo 25 lv.

(za powe4e niama smisal)

 

Продавам тунера,защото не ми върши работа за кепчване

 

Бях в един приятел,който е към ЕК живее на 1вия етаж (усилвателя или сплирера който раздава кабелна на целия блок е точно на 7-8 метра от прозореца му), за да си изпробвам тунера, защото вкъщи предава доста зле и аз исках да тествам дали е от тунера или от сигнала. Оказа се,че е от сигнала защото картината беше пъти по-добра от тази която аз имах вкъщи.

 

иначе за гледане на TV е добър (както казах вече)
- newijdam kade go kaza nali u was dava niakolko pati po losho ?

 

zna4i za kep4wane ne stawa, za TV da gledah e zle, zakwo da mu polzwam FMa ? mi koi si niama radio :) za towa ka4estwao tolkowa pari, ako ne te ustroiwamoiata cena dano drug ti dade powe4e ;)

 

i za da stane po interesno Obiawenata ot men cena 25 lv. e walidna dnes wseki sledwasht den swaliam po 50st.

 

uspeh

Link to comment
Share on other sites

Във вторият ми пост !!! Ай чети малко. За теб 25 лв. и едно Танго

AVI (ако ще го взимаш да кепчваш не ти го препоръчвам! за гледане на ТВ е супер)

 

i za da stane po interesno Obiawenata ot men cena 25 lv. e walidna dnes wseki sledwasht den swaliam po 50st.

 

Ела на 8 Ноември (Понеделник) да ти го подаря :wacko: :blink:

 

При положение,че нов струва около 60 лв. .... и аз ти го давам за 35 ... кво му се е изтъркало на тоя тунер ??? буксата . Ай цигански изпълнения ся .... няма нужда :)

Link to comment
Share on other sites

ya si spomni , osven tova si zabravi diska s drayverite

 

Това,че при теб неискаше да записва със звук не значи,че кепчъра е развален! Нали!

 

 

ЕДИТ: 2 страници за един кепчър!!! Имам чувството, че продавам космически кораб

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...