Jump to content
BulForum.com

laptop FujitsuSiemen


LaN

Recommended Posts

kajete si mnenieto za slednata mahsina : Fujitsu Siemens - Amilo L6825

Celeron na 2.8 GHz, 15" XGA , 256 ram ,30 GB hard ,

Intel 82845GV up to 64 video memory

audio : VT 1612 A, 2 bilt in speaker ,mikrofon - vgraden

I/Oports : 5 USB 2.0 ; 1xPC2 ; 1xFireWire '; S-video ; Mic - in , Headphone -out

modem

lan karta

PCMCIA : 1x Typ I/II (32 bit CardBus support )

DVD+RW+R

 

EDIT : sajeliavam ,dopysnah greshka v barzinata,molia niakoi moderator da premesti temata mi v "Hardware " pls .

Link to comment
Share on other sites

ами за толкова пари имах само :)

питах защото много-много не отбирам от тия машинки :)

пробвах го даже с игри : Need for Speed - Underground -върви ,макар и малко да насича от време на време на някой участъци . Може още да се желае,но сам разбираш ;) интересува ме тази видео памет дето я има : сама ли се пуска до 64 МБ когато е необходимо ,или трябва по някакъв начин да се указва ?

Link to comment
Share on other sites

ok,s dryg model imal li si problem sas zahriavaneto ?

az go darja vklu4n ve4e kam 7 4asa ,verno e ponagriat otdoly i otgore - pokrai senzornata mishka i oblasta nad dvd-to ,no predpolagam 4e e normalno. predi imah compaq - toi sashto si zagriavashe,e verno ,nego ne sam go polzval za igri 4e beshe dosta slabi4ak,no ne sam sreshtal laptop deto da ne se nagree ,ili se laja

 

edit :@djivan : kypih go .

Link to comment
Share on other sites

Е и това не е никак лошо.Да ти е честит и да си го ползваш със здраве.

Мисля,че е шаред тая памет, би трябвало да може да се задава от някъде размера(само мисля, не съм напълно сигурен)

Иначе ако се притесняваш нещо че загрява погледни на този сайт какво има.

Link to comment
Share on other sites

ami zeh go za 1900 lv .

bateriata mi kara okolo 2.5 chasa zasega.

ima neshto oba4e deto me trevoji : zna4i igraiat se dovolno igri na nego : CS-a varvi na pyshka primerno,kakto i NFS-Underground ( e ,tia malko nasi4a na niakoi mesta i se 4yvstva edno leko zabviane v sravnenie s nastolnata mi mashina ) .Oba4e kato si pysna igra ,inezavisimo dali e strategia ili niakav shooter ,pyska mi ia na ymalen ekran,ne na cial.Tova pri vsi4ki li e taka ? Ili ima niakakva opcia s koiato se korigirat tea neshta ? Kajete 4e sam pritesnen pls . Ina4e si4ko drygo : programi ,filmi i t.n.,s izklu4enie na igrite ,si mi e kakto tiriabva - na celia ekran .Otkade se opravia tova,ako vaobshte moje da se opravi ?

Link to comment
Share on other sites

ami zeh go za 1900 lv .

bateriata mi kara okolo 2.5 chasa zasega.

ima neshto oba4e deto me trevoji : zna4i igraiat se dovolno igri na nego : CS-a varvi na pyshka  primerno,kakto i NFS-Underground ( e ,tia malko nasi4a na niakoi mesta i se 4yvstva edno leko zabviane v sravnenie s nastolnata mi mashina ) .Oba4e kato si pysna igra ,inezavisimo dali e strategia ili niakav shooter ,pyska mi ia na ymalen ekran,ne na cial.Tova pri vsi4ki li e taka ? Ili ima niakakva opcia s koiato se korigirat tea neshta ? Kajete 4e sam pritesnen pls . Ina4e si4ko drygo : programi ,filmi  i t.n.,s izklu4enie na igrite ,si mi e kakto tiriabva - na celia ekran .Otkade se opravia tova,ako vaobshte moje da se opravi ?

 

 

Chesno da ti kaja do sega nesam instaliral igri, ama tova mai mi se beshe sluchvalo na starata mashina, no ne pomna kak se opravqsh, sorry

Link to comment
Share on other sites

Аз си купих същата машина в петък, за парите си е оптималното решение.

За игрите - пускай ги в резолюция 1024* и ще върви на цял екран, иначе ще ползва само част от дисплея,мисля че няма как да се разпъва.

Centrino на 2.8 има ли? Ако има ще си е ебало майката откъм пари, 1 приятел си взе преди няколко месеца Sony Vaio с Centrino 1.6 за 4 бона, ако въобще съществува такова чудо на 2.8 не знам какво ще струва...

Link to comment
Share on other sites

Mersi VooDooMaN :)

I az stignah do sashtia izvod za igrite :) Oba4e Heroes III naprimer niama kak da i zadavam rezolucia ,no na ostanalite deistva :) Centrino na 2.8 ne sam vijdal,no ne sam si i postavial za cel da tarsia,znam 4e e bezymno skapo prosto ,se pak tova e mashina za rabota :), a az ne sam milioner :)

Link to comment
Share on other sites

Аз си купих същата машина в петък, за парите си е оптималното решение.

За игрите - пускай ги в резолюция 1024* и ще върви на цял екран, иначе ще ползва само част от дисплея,мисля че няма как да се разпъва.

Centrino на 2.8 има ли? Ако има ще си е ебало майката откъм пари, 1 приятел си взе преди няколко месеца Sony Vaio с Centrino 1.6 за 4 бона, ако въобще съществува такова чудо на 2.8 не знам какво ще струва...

 

Няма такова центрино, до колкото знам най-бързото е на 2 гигахерца.

Скъпи са, обаче е бързо колкото 20 целерона на 2.8...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...