Jump to content
BulForum.com

UV neon


Recommended Posts

Търся UV неон за ПС. Някой ако може да ми каже от къде мога да си купа и че там ще има 100% защото в ЕРА компютърс ми обещаха че ще заредат снощи и като отидох ония ми се смее подигравателно че не е поръчал (чаках го една седмица). Та някой ако знае нещо от къде и как да си купа да казва

Link to comment
Share on other sites

Търся UV неон за ПС. Някой ако може да ми каже от къде мога да си купа и че там ще има 100% защото в ЕРА компютърс ми обещаха че ще заредат снощи и като отидох ония ми се смее подигравателно че не е поръчал (чаках го една седмица). Та някой ако знае нещо от къде и как да си купа да казва

 

bqgai barzo v Roldex.com tam ima sas sigurnos,neznam za6to si gubi6 vremeto da obikalq6 po drugite izmisleni firmi era.most,reset i neznam si o6te kakvi ;)

Link to comment
Share on other sites

Ти да не работиш в ролдекс  :rolleyes:

 

COMPUTER +  също имат такива лампи - ама са скъпи  ;)

 

ne ne rabotq no tova koeto sa mi predlojili i sam vzel ot tam i nali4nosta koqto imat drugite baq 6te trqbva da se napanat da gi stignat.

ne si misli 4e ne obikalqm po drugite magazini ,obikalql sam i to dosta no ve4e ne hodq za6toto se uverih 4e samo si gubq vremeto :P

Link to comment
Share on other sites

ne ne rabotq no tova koeto sa mi predlojili i sam vzel ot tam i nali4nosta koqto imat drugite baq 6te trqbva da se napanat da gi stignat.

ne si misli 4e ne obikalqm po drugite magazini ,obikalql sam i to dosta no ve4e ne hodq za6toto se uverih 4e samo si gubq vremeto :P

 

a siguren li si 4e tam 6te ima sas sigurnost UV Neon ne sinq ne zelena mi UV, za6toto sega zaminavam natatuka

 

 

неска бях в тоя магазин, само да ти кажа star_net че там няма такива лампи даже не са чували за такива!!! обслужването е в дивия, някви некадърници там, така че преди да даваш съвети и да коментираш се обеди на пълно!!! Само Съвет!!! :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...