Jump to content
BulForum.com

nastroyka na subtitri


Nibelung

Recommended Posts

Аз имам същият проблем, с GF4 Ti 4200 съм и като пусна един филм да гледам на тв-то едно че супер много трепти защото телевизора мисла че е на 60Hz и субтитрите не се показват изобщо....според мен трябва това да се нагласи от там от където си избирате как да показва картината....дали да показва и на двата екрана или само на единия и там има едно device settings - от там мисла че се нагласяха...:)

Link to comment
Share on other sites

Когато си пуснал филма, кликваш с десния бутон върху картината, отиваш на на субтитри - настройки - позициониране и от там си ги местиш, както ти харесва. Това важи за версия 1.00, по-старите също имат тази възможност, но съм позабравил точно откъде се прави.

Link to comment
Share on other sites

Прави се от меню- субтитри- позиция на субтитрите- избиране.

 

Извинявай, ама не видях твоя отговор.

Link to comment
Share on other sites

Сменете си кодеците , аз нямам такъв проблем. С BSPlayer всичко е 6 , даже сам ги свалил най долу на ТВ-то. С Media Plаyer , просто ползвам DivxG400 за субтитри и с него сам си ги свалил долу :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз имам същият проблем, с GF4 Ti 4200 съм и като пусна един филм да гледам на тв-то едно че супер много трепти защото телевизора мисла че е на 60Hz и субтитрите не се показват изобщо....според мен трябва това да се нагласи от там от където си избирате как да показва картината....дали да показва и на двата екрана или само на единия и там има едно device settings - от там мисла че се нагласяха...:)

Трепти, щото или не си махнал кабела от кабелната или тв аута не е хубав. ТВ-то няма никво значение. И на най-скапания картината е добра, стига тв аута да е добър.

 

Иначе на БС плеъра се прават в черното като дадеш subtitels --> auto position

Link to comment
Share on other sites

I az sam na BsPlayer! Znachi ako subtitrite si gi izteglil ot nqkoi sait drug ne tam kadeto si teglil samiq film gi mestish bez problem s: Shift i nadolo/nagore/ :) Taka go praq az! A kogato e ot sa6tia sait mislq 4e ne moje da se mestqt:)))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...