Jump to content
BulForum.com

Ati Radeon s TV-out ili Ge-Force s Tv-out


Recommended Posts

Просто няма спор , АТИ бие по всички показатели. Дори и при новите им карти в ценовия клас от 300$ + , както и при по слабите им !!! :woot

 

Мога само да ти кажа , 4е с АТИ-то успявам да разчета текст на ТВ-то без проблем - докато при НВидиа е малко по замаглено и цветовете не са толкова истински.

Link to comment
Share on other sites

Ако е GeForce FX да. Имат перфектен тв аут. Ако е от по старите GeForce 2, 3 или 4 нямат хубав тв аут. Доколкото знам всички радеони имат хубав тв аут

 

Мога само да ти кажа , 4е с АТИ-то успявам да разчета текст на ТВ-то без проблем - докато при НВидиа е малко по замаглено и цветовете не са толкова истински.

 

Тва за самите букви примерно на десктопа ли говориш. Щото наистина едвам се четат с нвидиата, но предполагам е от телевизора

Link to comment
Share on other sites

Не е от ТВ-то само вапреки , че и то има значение. У нас съм пускал моя радеон и на един приятел FX5900XT , на 100Хз е ТВ-то ново ... и има доста разлика. Ати-то ми вади доста по-цветна картина , като че ли FX-a нямаше червено - по-бледо беше.

Link to comment
Share on other sites

Не е от ТВ-то само вапреки , че и то има значение. У нас съм пускал моя радеон и на един приятел FX5900XT , на 100Хз е ТВ-то ново ... и има доста разлика. Ати-то ми вади доста по-цветна картина , като че ли FX-a нямаше червено - по-бледо беше.

Еми може не съм сравнявал ати и нвидиа, за филми специално FX имат супер тв аут. На радеона може и да е по хубав, но не знам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...