Jump to content
BulForum.com

Za ili protiv


Jorkis

Recommended Posts

To dobre kaza ama govori6 ne6ta koito ne sa verni. Mnogo e lesno da opliue6 ne6to i posle da kaje6 pove4e nqma da govorq po vyprosa ! Ela i za6titi poziciqta si a nedei pliui i bqgai. To taka e lesno. Ima edna pogovorka koqto otgovarq dosta to4no na BG mantaliteta. " Po-dobre da sere6 na meteno otkolkoto da mete6 nasrano". Ta i tvoita rabota sy6tata.

Link to comment
Share on other sites

S risk da se otklonia malko ot temata ste kaza niakolko neshta.

KILLERINCHO, vav kolko kabelarki si rabotil? Rabotil li si da rechem v niakoia druga kabelarka v Sofia ili v druga darzava? Pitam zashtoto, neshtata za koito govorish moze i da sa viarni, no moze i da ne sa. Az otkade da znam dali imash dostatuchno bogat opit za da kazesh che neznam si kvo tam na balkanskia poluostrov ili v evropata imalo ili niamalo. Che de pa znaesh kvo ima i kvo niama ako ne si rabotil tam? Stoto takiva izkazvania sam chuval mnogo, no uvi 95% ot tiah sa bezpochveni. Niama da obsuzdam nivoto na vashta aparatura, zashtoto ne go znam, no vizdam rezultata. Znaesh li kolko mi e "hubav" signala na kabelnata? Viarno TV-to ne mi e neshto super - obiknoven Samsung, no niama nishto obshto s kachestvenia obraz. Kak sega ste me ubedish che vidish li imate edi si kva aparatura? A mi imaite si ia, a ma u nas neshtata sochat drugo. Ili ia darzite v kashonite oste ili prosto ne vi e iasno kak se buravi s neia. Ne sam li prav? Viarno, v posledno vreme obraza se opravi i moga da kaza che biva, no ne e takav za kakavto ti govorish.

Kogato doidoha da mi slagat tvoite kolegi (govoria taka zashtoto ostanah s ubezdenieto che rabotish v evrokom) kabelnia net, zamervaha, pravihastruvaha i nai-nakraia me popitaha zashto vidish li ne sam se bil obadil da kaza che signala mi bil kofti? A sa de? A az gi biah podpalil v mesnia ofis. Pratiat chovek, gleda, mae se i pochne: taia programa taka se priema, onaia taka se izluchva...... i kakvo li oste ne. Nakraia biah reshil da otkaza da plashtam, no i t'va ne e izhod.

Ubedi me sega che aparaturata vi e SUPER. Kak ste stane taia rabota? Pri polozenie che sam vidial i sam prepatil ot proslovutata aparatura. A moze bi teia deto triabva da se pogrizat krainia klient da ima dobro kachestvo nesjto ne sa naiasno kak da go napraviat? Sa se kazesh che telefona za oplakvania e edi si koi. A mi niama da se obadia, ne mi e rabota da se oplakvam, az plashtam i iziskvam. Pri socializma imashe knigi za pohvali i oplakvania. Kvo ochakvash ot men? Da ida da vi ia poiskam li?

Razbirash li sega, zashto ajeba imam takova otnoshenie kam vas? A mi kakvo da e? Moze mnogo usilia da polagate, a ma ima nikoi, koito go boli fara i tam se poluchava spunka.

Nadiavam se da ti e dostatuchen tozi post. Az naistina se otkazvam da komentiram poveche taia tema. Poviarvai mi, niamam nishto protiv teb ili koito i da e ot tvoite kolegi, no gorespomenatoto nadiavam se da e dostatuchno krasnorechivo.

Moga oste mnogo neshta da napisha, ne me murzi, no ima li smisal? Az pone ne go vizdam.

Ai sas zdrave. :wir

Link to comment
Share on other sites

Ami po gore predpolojih 4e televizora ti e kuc taka i se okaza :D Na4i za da polu4i6 perfektnata kartina ti trqbva 100Hz-a TV. Ti go nqma6 qvno. Drugata strana na vyprosa e 4e samite televizii izpra6tat nadriskan signal i tova e problem koito nie ne mojem da re6im. Da pravilno si razbral v Evrocom rabotq. I da ti kaja nie dvamata qma da se razberem. Vsy6tnost dokato ti si klient koito otkazva da pogledne realno na ne6tata nikoga nqma da se razberem. Dobre de nqma da sporq pove4e i az 4e vze da stava banalno. Ima problemi navsqkade vyv vsqka firma. I v na6ata ima. No nie pone mislim kak da gi re6im. Dokato pove4eto firmi ba4kat na stara slava. No kakto i da e.

 

Btw kolkoto do opita i do tova da li sa verni dumite mi moga da ti gi dokaja. Razbira se tova nqma da stane tuka vyv foruma. S prikazki ne stava. Ako si merakliq nasre6ta sym. I da i az nqmam ni6to sre6tu tebe ni6to li4no, prosto se izdraznih ot nqkoi tvoi izkazvaniq nepodgotven. I da aide sys zdrave. Bih ti prepory4al da ne gleda6 na ne6tata kato kon s kapaci a da pogledne6 i ot dvete strani. Mnogo ne6ta 6te ti se izqsnqt.

Link to comment
Share on other sites

Awe I_am_weasel, kat si tolkova dovolen sto ne mi poruchash 3-ka kibapcheta s bira :beerchug ? I az misla 4e evrokom sa super v guza samo zatova che nqma konkurenciq! Taq mijava skorost...tztz..si ebalo sichko!

Hora,plovdiv veche ne etova koeto beshe.Sichko se preebava a 90% ot sichki razbirachi(pc i internet imam predvid) sa super tupi mazni GUZOVE selski !Are sq da ne si obijdam admina!

Ami moga da vi kaja 4e nqma da sa opraim nivga.Osven da napraim edna masa pari da sa obedinim nqkvi hora i da napravim nqkva konkurirashta firma naprimer E.C.S.D.O.A.P. (Evrocom cable suck dicks on a plane)

i da puskame super lud internet na super niski ceni ,4e da si izqde 4orapite ot qd :evil !

Do togava sha pravim kakvoto sme pravili do sega...zadovolqvame se s tova koeto ni puskat i nqmame izbor =shit! :sick

Are chaos AD

Link to comment
Share on other sites

Ok, Ok, Ok, spiram da govoria po vaprosa. Kato vi e got da sedite bez nikakav progres stoite si! Sviknal sam neprekasnato da osavarsenstvam neshtata a taia rabota s malchane niama da stane.

Dreamer, ti si poslednia chovek, koito bi mogal da ima kakvito i da bilo zabelezki kam Evrokom, prosto zashtoto polzvash "ekstri" za koito drugite potrebiteli samo mechtaiat........... i ne zashtoto plashtash poveche, a zashtoto.......... ebem li mu maikata.

 

Ai stoite si bez razvitie kato shtete! :angry1

Тъй ли? Само с мрънкане какво ще постигнеш? Хората ти казват - работи се. Какво повече искаш? Те работят - ти ги клепаш. Е откъде накъде те ще имат желание да продължат по проекта...

 

Та викаш, че не мога да имам забележки към Евроком? Ето няколко:

 

1) Напоследък сякаш има някакъв лаг - при ъплоад не се вижда, но имам подобно чуство. Не става дума за нормално отваряне на страници, ама ме мързи да обяснявам. Може и да е remote проблем... кой знае.

2) Има и още, но сега е 7 часа, сега се прибирам, не помня откога не съм спал...

 

А вие не ползвате ли екстрите, че Ви ъпловам сумати неща, които иначе ще търсите много и яко откриете, я не. И то не само аз. Това не е ли екстра според вас? И какви са ми екстрите - тествам проекти от време на време. Това не е нещо постоянно, това се прави с цел да се използва максимално - и с максимално КПД в случая. За да нямате проблеми Вие когато се внедри масово... о, забравих... всички фирми са едни и същи и нищо няма да стане :) Не им пука за клиентите... лол

ебах го, че като не им пука на Евроком защо двама от хората с най-високи техничести и организационни постове в Евроком.Нет ти отговарят?

 

Сам си противоречиш.

 

Друг път повече.

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, nikoga ne sam osporval tvoite sposobnosti i vazmoznosti da namirash i uploadvash neshta. V tova otnoshenie te priznavam. Da, taka e. ;)

Po ostanalata chast ot vaprosa ste si zatraia stoto veche se iztarka temata.

Link to comment
Share on other sites

Awe, I_are_baboon, ti puk shto ne mi sa obadi vchera oste po-kusno we caravichak?

Mi are da hoim v talibana,az sum : vinagi gotovi,vinagi gotovi,vingai gotovi......... :lol:

 

p.s.Awe vecher ne e tolkova golqma jega

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC

BTW, исках да post-вам, и то по темата, но като гледам тя е евулюирала (не съм сигурен така ли се пише) в нещо като място за заяждане и ругатни от страна на повечето членове. Както и да е. Въпроса ми е защо на Евроком не им е безплатен интернет-а както на оная софийска фирма, там... как беше... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest InTeRgAlAcTiC
Fakt e, che w Sofia se predlagat wisoki skorosti w peeringa, no tam im e bez pari wse pak.

:ghost :punk За т'ва ста'аше 'ъпрос

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...