Jump to content
BulForum.com

Разчистване


Recommended Posts

Щях и аз да напиша, че имам интерес към умния часовник, но...в интернет се предлага за...15$...

А ти го пускаш с първоначална цена от 30лв....

 

Всъщност все още имам интерес и затова ти предлагам 15лв. за джиджавката.

Link to comment
Share on other sites

Винаги когато съм пускал нещо ново и неизползвано във форума е било на загуба спрямо цената на която съм го взел (т.е. не правя търговия каквито са обявите в olx), след което свалям още и досега не е имало купувач който да не се пазари за 5лв.

Часовника го поръчах декември месец, беше с най-добрите параметри към момента от китайчетата, излезе ми с доставката 52лв. Доста неща бях поръчал тогава  с различни пратки и половината не дойдоха - спират ги европейските митници защото били устройства с литиево-йонна батерия например блутут слушалки, другата половина дойдоха след 4 и половина месеца чакане. И това не с безплатна доставка по пощата.

От бангуд досега не съм поръчвал, но като каза $15 го намерих, че там в момента е на промоция от $22.99 на $15.10
Поръчвай го смело или ако искаш чакай до края на лятото може да го пуснат за $10.

Ако не ти се занимава ела ще ти го подаря.

Link to comment
Share on other sites

Добавям т.0 мини безжична клавиатура с мишка и дистанционно управление

0. Нова и неизползвана безжична клавиатура с air мишка, тракпад, мултимедийно дистанционно (задна страна) за компютър или андроид. Работи перфектно, не иска драйвери, дистанционното управлява всякакви плейъри - пауза/плей, звук и т.н.
7 цвята подсветка, вградена li-ion батерия зарежда се през micro usb. Подобните модели в нета нямат air mouse.
Крайна цена: 20лв

Воланът т.1 е продаден.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...