Jump to content
BulForum.com

GSM Samsung Galaxy J5 -уникално състояние!


Recommended Posts

Телефонът е КАТО НОВ!!! 

Аксесоарите в кутията са неразпечатани! От както е купен ,заводския протектор на задния му капак не е махан. Няма Galaxy J5 ,на който гърба да не му е на точки и издран. Тук всичко е като ново. Стъклото е със стъклен протектор още от изваждането от кутията. Дори найлончето на хоум буттона стои. УНИКАТ !!!

 

Цена  150 лева
Link to comment
Share on other sites

Здравей, сутринта в 08:19 ти писах за телефона и така и не получих отговор. Сега по обяд е продаден на друг... хубаво е да има някакъв ред, не е коректно така  :unhappy: 

Link to comment
Share on other sites

Коректно е,защото през нощта е бил резервиран. Аз не мога цяла нощ да ъпдейтвам теми. А и твоето съобщение не беше точно като "Купувам го"  ;)

"Здравей, може ли малко повече информация за телефона Samsung Galaxy J5? Година,характеристики и защо го продаваш? Има ли проблеми и колко му държи батерията? "

Link to comment
Share on other sites

Аз го купих. Тъй като това ми 4 или 5ти телефон закупен от него му имам номера записан в телефона. В 20.30 снощи го резервирах, дори искаше да отида да го взема още тогава, но бях на една ракийка та нямаше как. Да се изяснят нещата.

Link to comment
Share on other sites

Ами преди да купя нещо искам да знам какво купувам. Ако знаех, че е резервиран нямаше да пиша. Така се заблуждават хората, които търсят. Безаварийно ползване на новия собственик.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...