Jump to content
BulForum.com

купувам хард диск 500-2000 гб


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Имам 4 броя х 500 gb и 1 брой 1 tb 100 % здрави според сентинел..

1 брой 500 = 35 лв.

1 брой 1 тб = 50 лв.

2 броя 500 = 65 лв.

1 брой 1 тб + 1 брой 500 = 80 лв.

Всичко обща цена = 160 лв.

 

От София съм пращам с Еконт..

Снимки от теста мога да кача при интерес..

Link to comment
Share on other sites

Имам 4 броя х 500 gb и 1 брой 1 tb 100 % здрави според сентинел..

1 брой 500 = 35 лв.

1 брой 1 тб = 50 лв.

2 броя 500 = 65 лв.

1 брой 1 тб + 1 брой 500 = 80 лв.

Всичко обща цена = 160 лв.

 

От София съм пращам с Еконт..

Снимки от теста мога да кача при интерес..

не очаквах и в този форум да се напълни с измамници

от дисковете три са напълно негодни единия е на 90 процента а 400 гб на 22 процента здраве

Link to comment
Share on other sites

Тъй като тук не сме Ибей или Пейпал и няма как да дадем гаранция кой какво продава, единственото което може да направим е да приканим продавача да обясни в темата за коментиране на проблемите в раздела защо се е получило така, а ако се покрие - да му блокираме акаунта. Ти от своя страна след като му имаш координатите, би могъл да се свържеш с него и да се разберете какво ще правите от тук нататък.

 

 

Ако това ще те успокои...аз също съм горял на 2 пъти с развалени дискове - първият път твърдението на продавача беше, че не ги е пробвал и затова ги е пуснал на ниска цена (впоследствие единият диск изобщо не завъртя, а другият стържеше и не се разпознаваше от биоса) ; вторият път се предоверих на друг продавач, който по мои наблюдения уж не беше проблемен при сделките и затова приех на доверие твърдението му, че по теста на HD Tune дискът бил ОК - при включването му се оказа, че има 171 лоши сектора, здравето му е на 13% и по Сентинел му остават не повече от 22 дена живот...сега и трите диска стоят разглобени на един рафт и служат единствено като интериор. ;)

 

 

Затварям темата и пускам ЛС до продавача да даде обяснение, така че се пренесете в другата тема.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...