Jump to content
BulForum.com

Търг за 3xLCD Projector Philips Proscreen 4600 (проектор с проблем)


Recommended Posts

Проекторът е доста стар модел и съм го ползвал десетина пъти за по 1 час на сцена с екран (от разстояние 4-5 метра). Понеже често пътувам между градовете, дефектът се прояви преди време след едно пренасяне с колата и вероятно нещо вътре се е разместило (въпреки че винаги съм го пазел от всякакви сътресения и е стоял на задната седалка на колата), защото започна да дава остатъчен образ до основния. Нямам представа вътре как е конструиран (призми, матрици и т.н.), но като се получи това размазване на образа го дадох на един познат да го погледне, след което той ми каза, че само го е разглобил, но тъй като досега не се е занимавал с проектори, а вътре цялата система му се е сторила доста сложна, предпочел пак да си го сглоби в същия вид. Както и да е, проекторът си е за ремонт в сервиз, по последни спомени лампата имаше оставащи още 1000 и кусур часа и по времето докато си работеше нормално, се гледаше нормално дори и в полусветла зала. Сега го снимах, а също и направих едно кратко видео (на плочките в банята...само там имам светъл фон. :P) за да се види доколкото е възможно размазващия дефект в картината, а иначе данните на проектора могат да се видят тук.

Пускам го на търг в това състояние, в което е в момента, понеже нямам представа каква цена да му сложа. ;)

 

Начална цена: 10 лв.

Блиц цена: 30 лв.

Стъпка на наддаване: 2 лв.

Край на търга: 05.11.2017 (неделя) в 23.59 ч. вкл.

 

 

3adff3616b8f1e81.jpg 0397395d3592c0ed.jpg ab892100f4c3e6d6.jpg

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=WhojPllwsPM&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

Честно казано съвсем бях забравил, че съм пуснал търг. :grin:

Формално си писал след края му, но тъй като друг няма - на ЛС ще се разберем кога да го вземеш. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...