Jump to content
BulForum.com

Radio Emotion


zynth

Recommended Posts

Къде ви сърби?! Нали го слушате и сега? Или просто ползваме възможността малко реклама да направим? А? Така небрежно, между другото...

Мен лично никъде. Търсим просто по-добро качество. Нима това е проблем още повече че хората го предлагат безплатно?!

И за ква реклама става дума?! Ти не си в час. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Къде ви сърби?! Нали го слушате и сега? Или просто ползваме възможността малко реклама да направим? А? Така небрежно, между другото...

 

 

Май теб те сърби някъде...а колко до радиото на Евроком-то не е радио,а един уинамп,за ралика от него,примерно Емоушън имат радио софтуер(добре че знаят как да го позлват,ама като слушам какви грешки има.....май незнаят..)

това е основната разлика-радио се прави не за да има някаква музика,а за някакъв смисъл(не че на Евроком няма),но това,което е било преди(каквото съм чул)...е извинете ме,но тогава е било по-добро....

Link to comment
Share on other sites

спонсоркси клип от типа на:

"radio emotion в еди-кой-си град от еди-кое-си ISP".

da i na mene ne mi se slu6at, ama tva be6e sled sqka pesen mi kajete im da gi razredqt taka e mn nepriqtno kolkoto i hubava muzika da puskat :wacko:

predpo4itam edin winamp ama da e 4usto ot reklami

 

oba4e hubavo sa se setili za tova mp3pro ima smisyl

Link to comment
Share on other sites

da i na mene ne mi se slu6at, ama tva be6e sled sqka pesen mi kajete im da gi razredqt taka e mn nepriqtno kolkoto i hubava muzika da puskat  :wacko:

predpo4itam edin winamp ama da e 4usto ot reklami

 

oba4e hubavo sa se setili za tova mp3pro ima smisyl

 

 

btw<не е след всяка песен и едно радио трябва да има реклами на радиото,които се казват jingles и spots(ако някой незнае),иначе просто не е радио.

Link to comment
Share on other sites

А освен всичко останало, "Катра-та" не е онлайн радио!

 

katrata e online radio!

aide radioto na warez-a da go napravqt 64kbps 6toto na Dostapna tarifa nasi4a!!! ako moje :)

i stiga s tova 96kbps! radoiotata na 96Kbps mi nasi4at. mislete i za potrebitelite s Dostapna tarifa!!! :)

Link to comment
Share on other sites

katrata e online radio!

aide radioto na warez-a da go napravqt 64kbps 6toto na Dostapna tarifa nasi4a!!! ako moje :)

i stiga s tova 96kbps! radoiotata na 96Kbps mi nasi4at. mislete i za potrebitelite s Dostapna tarifa!!! :)

Катрата е ефирно радио, което излъчва и онлайн. Радио Еmotion не излъчва ефирно! То е само онлайн. Това е разликата.

При нормални условия няма абсолютно никаква причина Evrocom радио да насича при 80kbps. Търси проблема в себе си! Или скоростта, която пристига до тебе не е нормална, т.е. трябва да се обърнеш към съпорта, или имаш нещо включено, което ти "яде" от трафика.

Link to comment
Share on other sites

Катрата е ефирно радио, което излъчва и онлайн. Радио Еmotion не излъчва ефирно! То е само онлайн. Това е разликата.

При нормални условия няма абсолютно никаква причина Evrocom радио да насича при 80kbps. Търси проблема в себе си! Или скоростта, която пристига до тебе не е нормална, т.е. трябва да се обърнеш към съпорта, или имаш нещо включено, което ти "яде" от трафика.

 

Евроком радио не е на 80,снощи го пуснах и беше на 96!

Link to comment
Share on other sites

Ха!!! Верно! Това съм го пренебрегнал.

Е, това вече е гаранция че ще дигат скоростта в най-скоро време ;)

 

 

 

Супер!

 

Ако трябва да съм честен...преди няколко дни разказах на DJ OEM от Емоушън какво става тук,как стоят нещата с Евроком и той само каза:

 

"Доставчика ти съкс!Не ме интересува тяхната мрежа..."

 

Това до каза по повод писаното тук,че ако теглиш от дата.бг примерно скоростта ти кам вареза пада.,...не помня кой го беше писал...

 

при тях не било така...всяка скорост била независима....(и той бил на 3 скоростти-за БГ,Инт. и варез...)

Link to comment
Share on other sites

Тея тяхните сървъри редовно правят проблеми, така че не е "от днес", а е нещо временно, което и преди се е получавало. Ама тогава работеше алтернативния линк...

Link to comment
Share on other sites

Тея тяхните сървъри редовно правят проблеми, така че не е "от днес", а е нещо временно, което и преди се е получавало. Ама тогава работеше алтернативния линк...

 

 

Ми той проблема е на ОптиНет....ама ми казаха от радиото,че им е писнало и смятали да го пускат на оптика ама каква нз...

 

узъра и пасс-а гииска сървъра,когато се рестартира.....тогава пускам линковете за извън БГ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...