Jump to content
BulForum.com

25-ти кадър


Amancer

Recommended Posts

Е баси и гадовете дето са тея от бТБ и по специално от добре познатото на всички предаване "Сблъсък". Само хвърлете 1 поглед на това: http://www.tangra.org/db/vnusheniq/video/btv.html/a> и ще разберете за какво става дума. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

25tiqt kadar e otdavna izvesten metod za vnushenie...v sveta ima samo 3 mashini koito mogat da izlachvat na 25 kadara..(da izlachvat antenen signal).interesnoto tuka e che vsqko dvd e 25 kadara...

 

Tehnologiqta e prosta ti vijdash 24 kadara 25tiqt prosto ne go vijdash no mozuka pobrabotva danite ot nego /neshto kato lagavo CPU/

Link to comment
Share on other sites

Bobi turboto sux mene izobshto ne me kefi toq pi4 po dobre da gledam jackass pa 25ti kadar i da e imalo i dae nqamalo se taia shtoto as kato go gledah ( edinstveniq pyt ) vsashnost go slushah i ne mi haresa moje bi shtoto ne sam vijdal 25ti kadar haha

Link to comment
Share on other sites

Tova sa palni gluposti.Pove4e istina ima v vestnicite "6ok" i "Senzacii".

Айде бе !!! Пълни Глупости !!! Свали си BSPlayer и гледай някое филмче на Боби кадър по кадър да видиш за кви глупости става въпрос. Аз лично тая вечер няма да мога да спя :sick

Link to comment
Share on other sites

Айде бе !!! Пълни Глупости !!! Свали си BSPlayer  и гледай някое филмче на Боби кадър по кадър да видиш за кви глупости става въпрос. Аз лично тая вечер няма да мога да спя  :sick

Kak se gledam po kadri s BSP ??

 

I dali vsichko tova e samo za da se prochete na kraq ...

Николай Боголюбов - “Тайните общества на XX век” (може да бъде поръчана от тук)
... ? Pitam az :)
Link to comment
Share on other sites

:devil ...Учудвате ли се, че зад "националната" телевизия бТВ стой Рупърд Мърдок, член на масонски орден, чийято символика описахме?

:sayjin Жена-изрод със изкочили от корема черва и клони вместо коси + очи които те гледат.

 

И тфа ли е истина ?

Link to comment
Share on other sites

А бе незнам, ама този метод с 25-те кадъра е доста нагъл. Един добър начин за манипулация над човешкия разум. Гадното е само, че специално във филмчетата на Боби са слагали някви гадни картинки на 25-тя кадър, а не реклама на Coca Cola примерно... :P

Link to comment
Share on other sites

Abe 25 kadar naistina e gaden ama aide mainata mu kogato ima za cel da ni nakara da si kupim neshto..prejivqva se...edna kola po malko ili powe4e se taq... vaprosat e da nqma takiva neshta...men li4no mn mn ne mi se vqrva 4ak pak tolkova...w4era bqh dosta uplashena no dnes znam li onzi site mi se stryva malko "boshlaf" ina4e si4ko e vazmojno i trqbva li zaradi ednoto pritesnenie da sprem da gledame Tv opasqvaiki se 4e moje da ima skriti poslaniq ili 25 kadar...

Li4no az se porazgledah i saita i vidqh za skritite poslaniq v balgarskata muzika...em zalqh se da se smeq...ne gluposti nz aide sas zdrave:P

Link to comment
Share on other sites

Snoshti razglejdah saita (tangra.com) i chetoh foruma. SMEH SMEH SMEH. Popilqh se ot smqh. Ako iskate da se posmeete na tazi tema prochete neshto ot obshtiqt im forum.

Link to comment
Share on other sites

ScherZ qla ti pusna edno filmche na koeto 25tiqt kadar pishe "fuck with me" s ocheizvadni bukvi pak da vidim....tva si e dokazam metod na vnushenie no moje i tiq deto sa pravili mpegovete da sa go slagali toq kadur sumnqvam se ot btv da go pusnat

Link to comment
Share on other sites

Da, 25-tiq kadyr e dokazan nachin na vnushenie, imashe daje filmche po Discovery, posveteno na tova. Samo 4e v slu4aq e po-ozadachavashto dali tezi kadri naistina sa izly4vani po btv ili posle horata, koito sa ripvali filmchetata sa reshili da gi dobavqt po edni ili drugi prichini.

Link to comment
Share on other sites

Браво, дете мое... добри разсъждения :) Мисля, че дори да са излъчени никой не би позволил такова нещо да се прави в bTV, защото ако се прави то не може да е скришом и ще се знае... тъй че според мен това са глупости.

 

chicatillo > :wub:

Link to comment
Share on other sites

Не знам как е в bTV, ама като знам как са нещата в Евроком един човек на достатъчно висок пост спокойно може да реализира тази идея (е стига да реши де).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...