Jump to content
BulForum.com

BTK vs Internet телефониране


Viper

Recommended Posts

Цените на БТК гледам много се вдигат (12лв. без да се говори) Та няма ли някви далавери за интернет телефон ? Намирам само простотии ама помна че имаше някви далавери а?

Link to comment
Share on other sites

То такива много ама тои човека пита за РС to Telephone

a не РС 2 РС

Кой каза? Никъде не прочетох такова нещо!

 

@peja, смей са на воля, само ни ма иронизирай, моля та!!!

Link to comment
Share on other sites

PC 2 Telephone има но не и за България

може и на мобилен да се говори към Хонг Конг и САЩ

100безплатни минути на месец ;)

 

 

Каде тва нешто

Link to comment
Share on other sites

Кой каза? Никъде не прочетох такова нещо!

 

@peja, смей са на воля, само ни ма иронизирай, моля та!!!

Mi mai s pravo ta ironiziram sled kato oshte ne si v chas: Choveka se oplakva ot BTK i iska alternativa za govorene - prosto nevijdam kak rave koqto e pc2pc soft ima neshto obshto v cialata tazi rabota. Mislq 'surkazma' mi e dosta umesten.

Viper ima razni alternativi:

1.Iconnecthere

2. Net2phone

 

I drugi no predimno te sa dobri za International calls.

Link to comment
Share on other sites

peja, нека специално за тебе да повторя, че никъде не видях каква връзка търси Viper!!! Явно вие четете доста надълбоко между редовете! Поздравления!!!

 

Понякога съжалявам, че изобщо съм се регистрирал в този форум!

Link to comment
Share on other sites

PC 2 Telephone има но не и за България

може и на мобилен да се говори към Хонг Конг и САЩ

100безплатни минути на месец ;)

q kajete kude e tova 4e i men me interesuva

:blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Mi mai s pravo ta ironiziram sled kato oshte ne si v chas: Choveka se oplakva ot BTK i iska alternativa za govorene - prosto nevijdam kak rave koqto e pc2pc soft ima neshto obshto v cialata tazi rabota. Mislq 'surkazma' mi e dosta umesten.

Viper ima razni alternativi:

1.Iconnecthere

2. Net2phone

 

I drugi no predimno te sa dobri za International calls.

 

Да ама искат и те кинти вече поне първите

Link to comment
Share on other sites

три поста по-нагоре.

Всичко е точно ама като се логна ми дава

Service unavailble

 

При вас как е ?

 

ЕДИТ:

Ами така ще да е. Във форума пишеше че има 2$ бонус в началото, обаче при моята регистрация такъв не получих и затова е така. Явно авантата там е свършила! :angry1 :angry1 :angry1

Link to comment
Share on other sites

Всичко е точно ама като се логна ми дава 

Service unavailble

 

При вас как е ?

 

ЕДИТ:

Ами така ще да е. Във форума пишеше че има 2$ бонус в началото, обаче при моята регистрация такъв не получих и затова е така. Явно авантата там е свършила!  :angry1  :angry1  :angry1

 

 

Така ше да е щтот и при мен така

Link to comment
Share on other sites

Цените на БТК гледам много се вдигат (12лв. без да се говори) Та няма ли някви далавери за интернет телефон ? Намирам само простотии ама помна че имаше някви далавери а?

Въпроса е зададен грешно от самото начало и за това си говорите глупости! Под "далавери" какво се разбира, да се говори без пари (на аванта) или по-евтино от БТК и за БГ ли става въпрос или за чужбина?

Защото ако трябва да се говори без пари в БГ със стационарен телефон е невъзможно (според мен), до като за чужбина има още вратички (май).

Иначе за по-евтино говорене (не без пари) има начини и те ще стават повече.

Link to comment
Share on other sites

Въпроса е зададен грешно от самото начало и за това си говорите глупости! Под "далавери" какво се разбира, да се говори без пари (на аванта) или по-евтино от БТК и за БГ ли става въпрос или за чужбина?

Защото ако трябва да се говори без пари в БГ със стационарен телефон е невъзможно (според мен), до като за чужбина има още вратички (май).

Иначе за по-евтино говорене (не без пари) има начини и те ще стават повече.

Мисля че нищо погрешно му няма на въпроса , просто се пита за по-евтин вариянт от БТК (завъртян по друг начин въпроса)

Доколкото видях Орбифон е добър вариянт.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...