Jump to content
BulForum.com

Някой да знае къде има графичен таблет?


Recommended Posts

Наканил съм се да си купувам този таблет на Wacom - Volito. Евтин е, добре изглежда, има дори и мишка към него. Проблемът ми е, че няма да го ползвам "по предназначение" в разни графични редактори и не съм сигурен дали ще ми свърши работа по простата причина, че никога не съм се докосвал до такова нещо. Ако някой е виждал някъде работещ такъв таблет - във фирма, в приятел и т.н., ще му бъда много благодарен и ще почерпя! :D Работата е само да го видя и пипна за 5 минути.

Link to comment
Share on other sites

Просто информативно колко струва тоя таблет?

С каква големина е?

Питам щото и на мен може да ми потртябва някой ден а не знам какви пари вървят.

Link to comment
Share on other sites

Просто информативно колко струва тоя таблет?

С каква големина е?

Питам щото и на мен може да ми потртябва някой ден а не знам какви пари вървят.

 

Един приятел щеше да купува, та от тогава помня че JAR продаваха, ето от тяхната ценова листа :

 

Tablet WACOM VOLITO/ A6 USB Tablet for PC , Incl. Painter Classic, Photoimpression, Funhouse, Justwrite office, Penflow, Whiplash Pen Game 64$

 

Tablet WACOM Intuos2 A5 Serial Tablet (Pen, Rubber bar to tilt tablet,Power Adaptor, Stand, CD PenTools, CD Painter Classic) - 392$

 

Tablet WACOM Intuos2 A5 USB Tablet for PC & MAC with Pen, CD - 392$

 

Tablet WACOM Intuos2 A4 regular Serial Tablet for PC(Pen, 4D mouse, Rubber bar to tilt tablet,Power Adaptor, Stand, CD PenTools, CD Painter Classic - 527$

 

Tablet WACOM Intuos2 A4 regular USB Tablet for PC & MAC (Pen, 4D mouse, CD - 527$

 

Tablet WACOM Intuos2 A3 serial Tablet for PC & MAC (Pen, 4D mouse, Rubber bar to tilt tablet,Power Adaptor, triple pen stand, CD PenTools, CD Painter Classic) - 945$

 

Tablet WACOM Intuos2 A3 USB Tablet for PC & MAC (Pen, 4D mouse, Rubber bar to tilt tablet, triple pen stand, CD PenTools, CD Painter Classic) - 945$

 

Tablet WACOM A2 tablet with serial conection (incl. stylus, 4-button cursor & Kit) PC or MAC - 2039$

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...