Jump to content
BulForum.com

Soft za crackvane na site


Ael

Recommended Posts

Nqkoi zanae li nqkva programa za testvane na paroli na zashtiten site v internet.Az imam edna no ve4e neshte da ba4ka. wwwhack se kazva i mi varsheshe rabota ama ... Nqkoi ako znae nqkva prog ili na4in ako iska moje da spodeli tuk :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Mersi shte gi vida ei sega,no za Web Crack predi vreme kato se probvah da go instalna imashe troianec v samoto instalacianno exe :blink: Siguren li si 4e tva e 4isto shtoto i onova beshe v4.0 :confused

Link to comment
Share on other sites

Eto kakvo kazva Norton antivirus kogato se opitash da instalirash WebCrack 4.0, koito e svalen tochno ot tozi link, koito e tzitiral Godfather:

 

Norton Antivirus has detected a virus on your computer!

Object name: C:WindowsTemp~GL3D2A.EXE

Virus Name: W95.CIH.damaged

 

AKo iskate instaliraite go, no na vasha otgovornost!

Drugia link ne raboti, ili pone pri men ne raboti.

 

Na Godfather mnogo riadko mu se sluchva, no tozi pat mai neshto e oburkal. :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Na Godfather mnogo riadko mu se sluchva, no tozi pat mai neshto e oburkal. :beerchug

:woot :lol: :P Май по-скоро Нортъна се е объркал :wir

Други антивирусни, например дават TROJ_WEBCRACK ;) :D

Ето малко инфо по въпроса

Въобще тези toolz не са за хора със слаби нерви :bgrin:

btw, този "вирус" W95.CIH.damaged го няма в нета ;)

Ако ви трябват други кракери - търсете тук

 

P.S. Първия линк вече работи B)

Link to comment
Share on other sites

Koi ti kaza 4e go niama v Neta dobria star CIH????

 

Ima edno takova ne6to, kazva se "Wild List" - predstavliava spisak na

vsi4ki virusi koito sa v "aktivno" obra6tenie v mrejata kam daden moment....

Ako te interesuva dali niakoi virus se razprostraniava vse o6te prez internet

ili ne - tam e miastoto da proveri6. Eto ti linka kam Wild List-2003-01 (za january).

 

http://www.virusbtn.com/resources/wildlist...s/2003/January/

 

I sam moje da se ubedi6 4e Chernobil si e v obra6tenie daje v niakolko varianta...

 

Dori edin ot tiah e 4isto nov:

+W95/CIH.1049............[...............]  1/03 AsKd

 

- tova 1/03 e meseca i godinata kogato e vliazal v spisaka tozi virus...

 

 

A za webcrack - ami ne znam za6to 4akate na gotovi programi - var6at rabota samo v ob6tite

slu4ai - ako se nataknat na ne6to specifi4no i stavat bezpolezni. Po-dobre otdelete malko vreme

i nau4ete Perl - s nego tia raboti stavat nai-dobre - govoria ot sobstven opit... Drugo si e da moje6

da si kodira6 par4e za vseki otdelen slu4ai - saobrazeno konkretno s tova nad koeto se blaska6

v momenta, za6toto gotovite programi malko ili mnogo sa ograni4eni v deistvieto si. Da ne govorim,

4e vseki admin koito si gleda savestno rabotata e naisno s vsi4ki takiva i e napalno v reda na ne6tata

da si konfigurira taka serverite, firewall-ite i IDS-tata 4e da gi spirat... koeto e malko trudno ako

programata koiato polzva6 e "unikalna" i adminite ne sa i 4uvali za neia...

 

Tolkova ot men... 4etene i u4ene mu e maikata, ako iskate da uspeete v toia jivot!

 

;)

Link to comment
Share on other sites

W95.CIH.damaged Ttochno pod tova ime mozesh da namerish info za tova neshto na saita na Norton.

Sto se otnasia do ucheneto za koeto govori ov3rm4n sam napalno saglasen. Bez uchene nishto niama da se poluchi, taka e vav vsiaka oblast, ne samo v komputrite.

Link to comment
Share on other sites

Абе хора, що ме карате да пиша пак за едно и същ нещо :evil

 

1. Появяването на вирус в WebCrack е нарочно, трябваше да прочетете инфото.

2. Много ясно, че W95.CIH е "добър" и "стар', само, че той има хиляда разновидности. Е, точно за горецитираната разновидност не може да се твърди, че е масово разпространена.

3. Много ясно, че ако имаш куража да използваш Perl, то по-добре да си правиш скриптовете сам, ама в случая с brute-force атаките няма никакво значение дали иползваш нещо готово или уникално, от гледна точка на IDS-a или пък на админа, ако въобще се сеща за нещо такова.

4. Горенаправените постове доказват твърдението ми, че тези toolz не са за хора със слаби нерви :woot :wir :lol:

Link to comment
Share on other sites

prav si - tezi "toolz" sa za edna opredelena kategoria internet potrebiteli

izvestni pod imeto script-kiddies - hora, koito i poniatie si niamat kak

rabotiat ne6tata (i po-lo6o - ne iskat i da razberat) i kak e ustroen net-a...

Za tova i 4akat na gotovo. Palno e s takiva - puskat edna nekadarno

skroena strani4ka na negramoten english (ili bg) i ve4e sa 4ast ot svetovnoto

hakerstvo... Lepvat 1-2 takiva programki i uraaaaaaaa... Posle hodiat da

razpraviat naliavo nadiasno, 4e Mac-a im e s Pentium CPU (sa6to kato Angelina

ot "VELIKIA" film "Hackers")...

 

I kak da niama nikakvo zna4enie kakvo izpolzva6 za brute-force ataka ot

gledna to4ka na admina???? 6toto az moga da se obosnova za6to ima

zna4enie, ta mi e interesno kak 6te me ubedi6 4e niama zna4enie?!

 

Vaob6te tova tvardenie (gornoto) mi kazva, 4e ne si savsem naiasno

s materiata za koiato govori6...

 

Ama karai - moabet da stava...

 

:D ~peace~ :D

 

:beerchug :beerchug :beerchug

Link to comment
Share on other sites

I kak da niama nikakvo zna4enie kakvo izpolzva6 za brute-force ataka ot

gledna to4ka na admina???? 6toto az moga da se obosnova za6to ima

zna4enie, ta mi e interesno kak 6te me ubedi6 4e niama zna4enie?!

 

Vaob6te tova tvardenie (gornoto) mi kazva, 4e ne si savsem naiasno

s materiata za koiato govori6...

 

Ama karai - moabet da stava...

 

:D ~peace~ :D

 

:beerchug  :beerchug  :beerchug

Няма, освен ако не пускаш по една двойка id/passwd на интервал по-голям от 1 час да речем. Но в този случай, ибаси brute-force-а бих казал :woot :lol:

Link to comment
Share on other sites

ОК момчета разубедихте ме и няма да ползвам такива програми щото не съм запознат с материята (пък и не искам). Мерси все пак :)

 

П.П. С такива brute-force програми съм си набавял пасс-ове колкото и да ти е чудно оувърмен :D

Link to comment
Share on other sites

ОК момчета разубедихте ме и няма да ползвам такива програми щото не съм запознат с материята (пък и не искам). Мерси все пак  :)

 

П.П. С такива brute-force програми съм си набавял пасс-ове колкото и да ти е чудно оувърмен  :D

То тва е и основната цел при поставянето на вирусчета в дистрибуциите на подобни програмки.

Както каза обаче fon_tomov: който се учи, той ще сполучи ;) :punk

Link to comment
Share on other sites

Hi4 ne mi e 4udno 4e si si nabavial pass-ove... Ne sam kazal 4e e nevazmojno - admin-te sa hora, avtorite na software sa6to - vinagi e imalo, ima i 6te ima dupki, bugs i gre6no (nekadarno) konfigurirani sistemi - ina4e niama da e interesno... No istinski interesnite ne6ta ne moje6 da probie6 s takiva toolz... Fakt. E zavisi i kakvo e istinski interesno za teb... otnositelno e...

Ako si dovolen ot tezi toolz - ami izpolzvai si gi, lo6o niama. Misalta mi be6e, 4e ako presledva6 ne6to po-seriozno tezi toolz ne pomagat - niama kak da se ottarve6 ot 4eteneto i u4eneto...

 

~peace~

Link to comment
Share on other sites

No istinski interesnite ne6ta ne moje6 da probie6 s takiva toolz...

Приятелю, не подценявай възможностите на тези, на пръв поглед елементарни, toolz ;)

Link to comment
Share on other sites

No istinski interesnite ne6ta ne moje6 da probie6 s takiva toolz...

Приятелю, не подценявай възможностите на тези, на пръв поглед елементарни, toolz ;)

Truth truth :evil ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...