Jump to content
BulForum.com

Продавам/Заменям: Gigabyte 7950 3072MB Windforce v2


Recommended Posts

Здравейте,

 

Продавам или заменям GV-R795WF3-3GD версия 2. Разликата при тази версия е, че пластмасите на перките не са гланцирани а матирани, платката е, като тази на 7970(6пин + 8пин захранване) и има допълнителен радиатор на VRM елементите. Картата ползвана една година и е много запазена, но няма гаранция. Перките на тракат и са почти като нови.

 

Вече съм с R9 390 и тази трябваше да отиде компа на приятелката ми, но тя няма нужда от чак толкова силна карта. Приемам бартер за по-слаба ATi карта с доплащане. За пример ще дам Radeon 5850 или r7 260, но предпочитам някой по-нов, тих, хладен и икономичен модел :).

 

Цена при продажба: 320лв. Можете да ми пишете тук в темата, на лични или да се обадите на 0883 593269

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте колеги,

 

Всичко, което сте изброили ми върши работа(без 7950 - тук не виждам смисъл), моля изпратете ми точен модел на лично и на каква цена хващате вашата карта. За сега чакам отговор относно оферта отправена на лично за GTX 460 и ако се разберем с човека картата ще отиде при него. Ако ли не ще взема друга карта.

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...