Jump to content
BulForum.com

Продавам усилвател 2х25W


Recommended Posts

Продавам усилвателя за задните ми колонки, оказа се че в моята малка стая само ми бръмва главата от четири канален звук. Пускам го на търг с начална цена 25 вата, опаааа лева :P , качвайте поне с по левче и първият печели. Смятам до седмица да си замине.

 

Тук има още снимки на зверчето.

 

Vega.jpg

Link to comment
Share on other sites

Тази цена твърда ли е

 

Взимай го - заслужава си цената. Имам същия (за задни колонки)....дори мисля, че има аванс във ватажа и ако му включиш по-големи колони ще ги захрани достатъчно добре. Само се подготви за стария тип букси - петици (също и за колоните), но това е много малък проблем....усилвателчето си е добро, особено за тези пари.

Link to comment
Share on other sites

Правилно сте разбрали, това е търг, който даде най-много до средата на другата седмица печели. Засега първи е mashev с 26 левчета. На ПМ ми искаха снимки и отзад, така че ги качих също тук.

Link to comment
Share on other sites

Днес е последния ден на търга и последна възможност за желаещите. Утре като влвзна във форума най-голямата цифра печели. Не се срамувайте, наддавайте :P :P :P

Link to comment
Share on other sites

Последна възможност да спечелите момчета! По реда на предложените суми до сега:

 

1. dinko - 28лв.

2. bryan_b - 27лв.

3. mashev - 26лв.

 

Утре ще се свържа с предложилия най-голяма сума до тогава.

Link to comment
Share on other sites

Ами това е, мандалото лопна. Ще опитам да се свържа с момчетата по старшинство. Първи е dinko, втори е bryan_b и трети е mashev.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...