Jump to content
BulForum.com

How To Reqest Shits


ZGAN

Recommended Posts

Moje li da predloja (estestveno che moga) kogato nqkoi ima request(molba za upload) za daden release(igra film programa) da go pravi po dolniqt nachin ?

 

Month/Day/Year Name.Of.The.Shit Group [xx/??] <== taka e na Isonews

 

Year-Month-Day Name.Of.The.Shit 36x15 MB Group <== Nforce.nl

 

Obiknovenno [xx/??] e neshto takova [xx/25].Tova oznachava che igrata e napravena na 25 faila po 15mb...zashto 15MB li ?...mi ei taka....standart... nqkade moje da pishe i [2 CDs] koeto smqtam che nqma kakvo da go obesnqvam...

 

Group: Tova e grupata nq koqto izdava igrata a koqto e krakva...i ne samo krakva..ama ne vi interesuva kakvo oshte e pravi. Tova vas lichno ne vi zasqga...tova zasqga tzoi koito shte tarsi igrata...

 

Grupite gi ima pri vsichki vifove releases...ViTE za sa DivX...Deviance za gamez i tn...

taka che shte e dobre za ulesnenie na tezi koito izkat da vi pomognat s turseneto da napishete tova info...povqrvaite ulesnqva:

No ne vi kazah kade go pishe...

www.isonewz.com Tuka pishe kakvo izliza kato releases NE SE DOWNLOADVA OT TUKA Ima tarsachka koeto pravi saita mnogo lesen za upotreba

 

www.nforce.nl Podobno na isonews...no nqma tarsachka za tova e dobre da go polzvate za ponovi releases

 

 

Smqtam che...shte se suglasite che kogato dadete poveche informaciq za tova koeto tarsite...to shte se nameri po lesno nal ? Edno e da kajesh izkam qbalka drugo e da kajesh izkam chervena qbalka ot edi koi si sort ?

 

Dano se setite kakvo imam predvid s tozi post...

Link to comment
Share on other sites

Uminte hora sa kazali koito tursi namira!

Zashto tolkoz trud za nishto? Chovek koito tursi go interesuva da li go ima, a ne kak e kacheno, no kato cqlo bi bilo dobre da ima nqkakuv INf. :)))))))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...