Jump to content
BulForum.com

Kupuvam predpazno ekranche-mrejichka


Recommended Posts

Znachi interesuva me ekrancheto s mrejichkata da e v dobar vanshen vid. Ne me interesuva kolko incha e - moje da e 14"...12"...10"... abe i 8" stava - prosto da e zapazeno.

Davam 5 lv. ako njakoj pazi oshte takova neshto. Ili pak ako po-go urejda shte mu dam 2 br. predpazni ekrana 14" s olovno staklo.

Link to comment
Share on other sites

ами мисля че в къщи ми се намира нещо подобно, пластмасова рамка с черна мрежа, мрежата е здража само захващането на рамката мисля че едното липсваше. като се прибера довечера ще проверя кво е състоянието и ако го искаш твое е.

Link to comment
Share on other sites

като се прибера довечера ще проверя кво е състоянието и ако го искаш твое е.

Kakvo stana - ne si li se pribral oshte? :D

 

Chestno kazano mi trjabva samo edin broj, a imam veche 2 predlojenia i shte vzema tova deto e s po-dobar vanshen vid....ako i 2-ta sa "like new" - shte gi vzema i dvata.

Link to comment
Share on other sites

OK - neka da e weekenda(ako ne patuvash nanjakade)....ne mi se vjarva da mu potrjabva na njakoj dotogava. :P Shte ti pusna PM - govorim za sabota ili nedelja sledobjad njakade po centara - kogato ti e udobno. Shte pusna PM i na DEVIL_in_PLD kato utochnim sreshtata - da svarsha navednaj i 2-te raboti. :D

Link to comment
Share on other sites

ми за сега нямам пътуване извън Пловдив за събота или неделя, но е хубаво до утре да се уговорим че да знам как да си правя плановете, за мен по удобно май ще е в неделя след обед.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...