Jump to content
BulForum.com

Malak problem s XP (need help!) Tarsi se GURU!


Midex

Recommended Posts

Ne sam mnogo siguren dali tuk e mjastoto na temata(ako ne e, njakoj moderator da ja premesti).

 

Znachi...malko me e sram, che pitam takiva tapotii, poneje ot godini se spravjam savsem sam s harduera i softuera si, kojto nikak ne e malko...no tozi problem ot 2 dena me machi i oshte ne sam go reshil.

 

Moj priatel me popita dali Cakewalk 9 (starichak multitrack) varvi pod XP. Kazah mu che shte probvam i shte mu kaja. Instalirah go, tragna bez problem, obache se zacikli instalaciata - pri vsjako startirane na XP-to se pojavjava nachalnia ekran na instalaciata i vsichko zapochva otnachalo.....i taka - bezkraj :angry:

Poglednah v STARTUP - nishto ; pusnah System Configuration Utility....nishto ; Razgledah vseki startirasht se proces (dori i Microsoftskite) - nishto. Pone 5 pati ja deinstalirah - pak tragva :angry1 Gledah v registrite - nishto ne otkrih(vjarno, che sam savsem najasno s 9X i tam takova neshto prosto njamashe da stoi pred men kato problem, a s XP vse pak imam propuski). Ta...molbata mi e njakoj guru deto e najasno s problema da mi kaje otkade da zatria prokletoto samostartirane na instalaciata - ot registrite, ini-fajlove....vse mi e taja - vajnoto e da izchezne vednaj zavinagi, che mi plamna glavata :sayjin Thanks predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

http://www.data.bg/f.php?fid=5304454

пробвай това програмката унинсталира всичко ,търси регистрационни и системни фаилове които е използвала програмата която искаш да махнеш и ги трие пробвай я дано ти помогне

Link to comment
Share on other sites

Nqmam ideq ot kakvo mozhe da e problema, no ako tova shte pomogne predai na priqtelcheto si che az sum s XP Pro i s kef si bachkam na Cakewalk 9. Samo che pri instalaciqta na programata ima neshto koeto ne trqbva da se zabravq. pone pri men taka trugna. V nachaloto kogato te pita za komponentite koito trqbva da se instalirat ruchno gi izbirash i mahash "samples" . Inache pri men ne trugvashe, tova mi kaza kolegata ot koito vzeh diska, probvai i nakraq da se pohvalish :) , uspeh ;)

Link to comment
Share on other sites

Ne...tova e jasno. Pochti vsichki polzvat versiata na Radium i trjabva da mahnat instaliraneto na "Sample files and Templates". Stava vapros po princip, che njakade iz debrite na XP se pazi 'linkche', po podobie na tozi kogato si instalirash USB modema - po sredata na instalaciata iska restart i posle prodaljava ot sashtoto mjasto. Vaprosat e - kade e tova mestence :confused

Propusnah da spomena, taj kato programata e dosta stara, pri instalaciata kazva che njamam DirectShow 5 i trjabvalo da go update-na i chak sled tova zapochva sashtinskata instalacia. Pri vsjako puskane na XP-to pochva imenno ot sasobshtenieto za DirectShow i t.n. Na parvo vreme shte probvam s deinstalatora na ShitHappen - i az imam podobni, no trjabva da sa rezidentni v pametta pri vsjaka instalacia i ne gi polzvam.

Link to comment
Share on other sites

Big Thanks na ShitHappen za programkata. Uninstalirah Cake s neja - sashtata rabota...veche pochnah da se chuvstvam vse edno, che sam v ACID i rabotja s loopove :) Obache tazi programka ima i podmenjuta, s koito imash prjak dostap do njakoi ot registrite - po tozi nachin si reshih problema. Goreshto ja preporachvam na vsichki ostanali!

 

Close topic.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...