Jump to content
BulForum.com

Kachestvenni prazni DVD & CD


Recommended Posts

Ima edno magazinche na Verbatim predi tunela, onq den razgledah cenite na otdelnite artikuli i sum reshil da kupq edna kutiika prazni DVDta Verbatim x4 R-+ (10 broiki) za 19 lv i nqkakvi stotinki. Sushto taka sum se reshil da si kupq i 50 CDta Verbatim Crystal Super Azo za 43 stinki bez DDS/broika. Ama tochno sega nqmam izlishni sredstva za tolkoz diskove, ako nqkoi e navit da otidem zaedno da gi kupim i posle da si gi razdelim CDtata, shtot na drebno ne gi davat :(

 

Ako ima naviti vinagi mozhem taka da si kupuvame.

ICQto mi raboti non-stop ;)

Link to comment
Share on other sites

Sushto taka sum se reshil da si kupq i 50 CDta Verbatim Crystal Super Azo za 43 stinki bez DDS/broika.

 

Az zapisvam dosta i postojanno imam 70-80 br.(ot drugi marki) v nalichnost, no skoro se bjah zamislil da vzema 20-tina br. Verbatim za men, taka, che mojem da se kooperirame za CD-R-vete. Obache za DVD-tata - sorry, shtoto ne zapisvam na DVD.

 

43st. + 20% = 52st.

52st. X 50 br. = 26 lv.

26lv. / 2 = 13 lv. (25 CD-ta)

 

(daje moga i da smjatam :P .....da e jiv i zdrav 'calc')

Link to comment
Share on other sites

(daje moga i da smjatam  :P )

 

Ako ne mozheshe shtqh da te nakaram da platish poeche ama takuv mi e kusmeta, vse umni glavi me namirat :P

 

V momenta si chatq s 1 pich po ICQ, toi suhsto shte uchastva - nema problemi, ako se poqvqt oshte hora diskovete stavat poveche i cenata shte padne oshte - vse pak tova e oficialniq distributor na Verbatim za Plovdiv, horata prodavat samo na edro. Nema da e zle da si mi v spisuka na ICQto, ta da imame po burza i sigurna vruzka ;)

Link to comment
Share on other sites

Abe njama problemi - vie vzimajte, a pak kakvoto ostane shte e za mene :D

A za ICQ-to - imah predi vreme takova, no otdavna ne sam go polzval...trjabva da vidja dali go imam instalirano i shte sloja nomera mu v profila si. Samo che ne sam siguren kak tochno shte me namerish, poneje po tova vreme obiknoveno rabotja na drugia komp, kadeto sam zabranil neta. Njama nishto de - postvaj tuk zasega.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...