Jump to content
BulForum.com

Хартиени 3D очила.


Recommended Posts

Само да помоля 'умните' пичове да не затварят топика докато някой не отговори наистина.

 

Едно copy-paste от предишната тема:

 

> interesuva me kyde moga da kupq 3d ochila.

> no imam predvid tezi nai-nai-prostite.

> koito sa samo sinq i chervena prozrachna plastmasa.

> sigurno struvat 1-2 leva.

> qko e zashtoto ima nqkoi igri i kartinki koito pokazvat takova 3d.

> a izliza dosta evtino

> prosto me interesuva dali znaete nqkyde da prodavat takiva.

 

отговор от batko32:

ТУК пише. А да знаеш защо е сложен бутона search ??????

 

та сега отговор и от мен:

Нека повторя за идиотите (в този случай баткото). Използвам бутони search и още много други бутони.

 

Нямах предвид никаква техника която върви с видео карти на по $20-$100, а съвсем обикновенни хартиени очила със синьо и червено стъкло. Дават ти възможност специални изображения да ги виждаш стерео от екрана си.

 

Да повторя отново: едва ли струват повече от 1-2 лв. но не знам дали продават някъде.

 

Ще помогне ли някой който знае?

Link to comment
Share on other sites

Ма ти голям умник се извъди! Някои хора просто плачат за БАН. Щом твърдиш, че използваш сърч, значи просто не знаеш как се работи с него, защото този линк не съм си го измислил!

Хайде ние "умните" пък въпреки всичко ще ти помагаме, имаме ли избор. Трябва явно да се кланяме пред юзъри като тебе!

Link to comment
Share on other sites

Само да помоля 'умните' пичове да не затварят топика докато някой не отговори наистина.

 

Едно copy-paste от предишната тема:

 

> interesuva me kyde moga da kupq 3d ochila.

> no imam predvid tezi nai-nai-prostite.

> koito sa samo sinq i chervena prozrachna plastmasa.

> sigurno struvat 1-2 leva.

> qko e zashtoto ima nqkoi igri i kartinki koito pokazvat takova 3d.

> a izliza dosta evtino

> prosto me interesuva dali znaete nqkyde da prodavat takiva.

 

отговор от batko32:

ТУК пише. А да знаеш защо е сложен бутона search ??????

 

та сега отговор и от мен:

Нека повторя за идиотите (в този случай баткото). Използвам бутони search и още много други бутони.

 

Нямах предвид никаква техника която върви с видео карти на по $20-$100, а съвсем обикновенни хартиени очила със синьо и червено стъкло. Дават ти възможност специални изображения да ги виждаш стерео от екрана си.

 

Да повторя отново: едва ли струват повече от 1-2 лв. но не знам дали продават някъде.

 

Ще помогне ли някой който знае?

Та....ония идиот дето не го слушаш какво ти говори, ще ти каже пак. Търсачка, търсачка и пак търсачка.

Има ги ТУК, ТУК , ТУК .Това задоволява ли интереса ти и удовлетворява ли въпроса ти?????А ако и това ти се вижда скъпо ....ами....от тук нататък всеки ще ти каже.ИДИ НА РУСКИЯ ПАЗАР И ПИТАЙ. Или иди в магазините за 1лев.....все ще има нещо за деца от 3-5 години.

Link to comment
Share on other sites

Ми утре тогава някой да вземе да пусне и трета тема за очила, които струват не 1–2 лв., не 10–15 лв, ами някъде по средата, а? Освен това си има процедура, щом не си съгласен, и мислиш, че темата ти е затворена неправомерно — обяснена е в т. 23 от Правилата на форума. Има и т. 2, за чието нарушение получаваш +20%.

Темата се затваря!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...