Jump to content
BulForum.com

Resident Evil: Apocalypse (2004) (completed)....?


itanium

Recommended Posts

вместо да спорите кое е с по-голямо качество,по-добре го качете варианта с 1 диск  :)

При положение, че има по-хубава версия на филма, в случая с по-добър звук и картина защо ще се качва по-лошия вариант?

 

Edit: sad3, тази версия, която е на 1CD е сваляна май от cracks.ru, но понеже не съм е свалял аз не съм сигурен. Пробвай да си го свалиш от там...

Link to comment
Share on other sites

При положение, че има по-хубава версия на филма, в случая с по-добър звук и картина защо ще се качва по-лошия вариант?

 

Edit: sad3, тази версия, която е на 1CD е сваляна май от cracks.ru, но понеже не съм е свалял аз не съм сигурен. Пробвай да си го свалиш от там...

аз точно от там я свалих и като го плейнах ми се :sick

Това от самия филм ли са тия квадратчета или от звука?(защото картината се изчиства когато няма звук :confused )

offtopic:знаете ли кой upload-ва в cracks.ru?

Link to comment
Share on other sites

аз точно от там я свалих и като го плейнах ми се  :sick

Това от самия филм ли са тия квадратчета или от звука?(защото картината се изчиства когато няма звук :confused )

Явно имаш някакъв проблем защото гледах филма онзи ден и нямаше никакви проблеми нито със звука нито с картината. Картината е идентична с тази на версията на 2 диска и няма никакви квадратчета? :confused

Звука е MP3, което си е нормално за версия на 1 диск.

 

offtopic:знаете ли кой upload-ва в cracks.ru?

Май на грешно място задаваш този въпрос. :)

Ако те интересува нещо за това използвай PM. :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Явно имаш някакъв проблем защото гледах филма онзи ден и нямаше никакви проблеми нито със звука нито с картината. Картината е идентична с тази на версията на 2 диска и няма никакви квадратчета? :confused

а с какви кодеци тръгва?

тръгна с k-lite codec 2.21 :)

Link to comment
Share on other sites

Явно спора е голям, та да взема да се намеся и аз...

който иска да гледа филма с малко по-лошо качество от това, което са направили CARTEL - да гледа версията на Jose - ето ви я! Субтитрите са в папката с филма.

Който обаче му се чака и иска да гледа филма с хубав звук - това е филма на 2 CD-та + БГ. Субтитри

Проблеми с кодеците и с двата варианта качени при нас - не би трябвало да имате.

Успех!

Link to comment
Share on other sites

Tова ли беше най сложното което успя да се сетиш............... ;)

Със сигурност има и по-сложни начини. Всеки както го може. :lol:

GuardianForce, ми зависи какъв AC-3 филтър ползваш. Ако кажеш кой ползваш може да измислим нещо. :)

Link to comment
Share on other sites

М/у другото винаги съм се чудел как ги правите тези неща :confused ем използвате разни пакети на тоя на оня.... и все не можете да гледате нещо ;) аз лично използвам точно 3 кодека(без никакви нимо к-лите и т.н.) и нямам а и не съм имал никога проблеми със нито един филм, като се има предвид, че на даже и ги обработвам в различни формати(VCD, SVSD, DVD........) :)

Link to comment
Share on other sites

Ми то така се случва, че повечето проблеми идват именно от тези "codecs packs". ;)

Svalqte si nai-noite versii na DivX, Xvid i Klite Codec pack i Filma si Farchi . Super qk e.:)

Не мога да разбера след като си свалиш най-новите версии на DivX и XviD за какво ти е да слагаш тоя Klite Codec Pack или там каквото е. Ако е само заради AC-3 филтъра по-добре си го дръпни отделно и него.

Понеже на някои филми звука е в ОGG формат (доста рядко се срещат, но ги има), та ако случайно попаднете на такъв филм ще ви трябва и OGG декодер. :)

Link to comment
Share on other sites

Ми то така се случва, че повечето проблеми идват именно от тези "codecs packs".  ;)

 

Не мога да разбера след като си свалиш най-новите версии на DivX и XviD за какво ти е да слагаш тоя Klite Codec Pack или там каквото е.  Ако е само заради AC-3 филтъра по-добре си го дръпни отделно и него.

Понеже на някои филми звука е в ОGG формат (доста рядко се срещат, но ги има), та ако случайно попаднете на такъв филм ще ви трябва и OGG декодер.  :)

 

Абсолютно съм съгласен с теб :) ама ходи го обяснявай на "специалистите" :woot

Link to comment
Share on other sites

za kartina izpolzvam ffdshow (za divx , xvid i t.n.) , indeo (za i263 , i420 i i5xx) i elecard mpeg2 (za svcd i dvd)

za zvuk ac3 v1.xxx , mp3 - decoderi

za player - bsplayer (mplayer ne mi e udoben na tv-out-a)

nyama film , koyto da ne mi vyrvi perfektno

ac3-to na tozi film ne iska da mi trygne s nikoy drug kodec osven InterVideo-to , makar aviinfo , avitools , gspot i t.n. da me lyjat che nyama problemi

pyk ne vijdam neshto slojno :)

P.P. s tazi kombinacia podkarah filmi (i to dosta dobre) na P2-266MHz , 4MB Matrox i 64MB RAM PC66 :D:P

s divx ili nyakoy kodekpak dava samo 1 sladko zeleno prozorche :D

Link to comment
Share on other sites

ac3-to na tozi film ne iska da mi trygne s nikoy drug kodec osven InterVideo-to , makar aviinfo , avitools , gspot i t.n. da me lyjat che nyama problemi

 

s divx ili nyakoy kodekpak dava samo 1 sladko zeleno prozorche :D

Звука на филма върви и без декодера на InterVideo. На два различни филтъра съм го пробвал и няма никакви проблеми.

На InterVideo съм им признал MPEG-2 декодера. Много е добър, но при тях нещата са комерсиални.

Интересно че спомена залените екрани. При мен навремето се получаваха като се опитвах да използвам ffdshow. Go figure :blink:

Щом ти върви добре и си доволен , peace. :)

 

P.S. Аха, къде ти е OGG декодера. :P

Link to comment
Share on other sites

@ little

Коя програма използваш за AVI -> DVD, ако не е тайна? Аз зяпах някакъв guide на dvd.box.sk, ама е мизерия, освен това не пише как се вкарват субтитри.

Link to comment
Share on other sites

@ little

Коя програма използваш за AVI -> DVD, ако не е тайна? Аз зяпах някакъв guide на dvd.box.sk, ама е мизерия, освен това не пише как се вкарват субтитри.

 

Няколко са, но не мисля, че тук е мястото да обсъждаме това(все пак темата е за друго) ;)

Link to comment
Share on other sites

На мен ми тръгна с ffdshow

Луд кодек е това :P

има опции за контрол на xvid divx и други <изисква к-лите която и версия да е от по-новите>

Link to comment
Share on other sites

Интересно че спомена залените екрани. При мен навремето се получаваха като се опитвах да използвам ffdshow.

P.S. Аха, къде ти е OGG декодера. :P

mnogo malko neshta sa s ogg-zvuk i zatova ne sym go slojil.

Da , s ffdshow sym , ot nego sym nay-dovolen :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...