Jump to content
BulForum.com

продавам/заменям nokia 6100


Recommended Posts

Предлагам ти 2 варианта:

1. Купувам го за 160лв.

2. Заменяме го за SonyEricsson T610 купуван от МТел с още 3 месеца гаранция

и ми доплащаш 160лв.

Телефона ми е 0888393141

Link to comment
Share on other sites

toq deto nqmal kirilica i se oplakvashe ot nego vav foruma li? :)

mne, sorry no za 190lv mi go kupuvat, taka che purviq variant ne vaji.

tvoq telefon moje da se nameri ot 240lv do 270lv na staro, moita nokia ot 190 do 230. Predlagam ti nokiata mi + 80lv(tva e tavana v razlikata) za tvoq t610. Ako taka si navit, ok.

Link to comment
Share on other sites

toq deto nqmal kirilica i se oplakvashe ot nego vav foruma li? :)

mne, sorry no za 190lv mi go kupuvat, taka che purviq variant ne vaji.

tvoq telefon moje da se nameri ot 240lv do 270lv na staro, moita nokia ot 190 do 230. Predlagam ti nokiata mi + 80lv(tva e tavana v razlikata) za tvoq t610. Ako taka si navit, ok.

 

Телефона е от Мтел и има кирилица и никога не съм се оплаквал от него, освен това има още 3 месеца мобилтелска гаранция, а твоя телефон вероятно е взет за без пари от някои оператор - кодиран и съответно разкодиран тук (освен ако си забравил да споменеш че е купуван от Мтел).

Така че предложението ми остава в сила.

Link to comment
Share on other sites

има още 3 месеца мобилтелска гаранция, а твоя телефон вероятно е взет за без пари от някои оператор - кодиран и съответно разкодиран тук

 

Купил съм го за 680лв чисто нов от магазин GSM комуникател на джумаята. Освен това е made in Germany. Съжалявам, предпочитам да си купя чисто нов т610 с 12 месеца гаранция от Техномаркет Европа за 310лв, отколкото да ти доплащам 160лв.

Link to comment
Share on other sites

Разбира се ,че избора си е изцяло твой. Само гледай добре какво има в

Техномаркет - телефони за операторите Vodafon или O2 и т.н. , сещаш се за какво говоря. Всичко е въпрос на преценка! Единствено телефони от Мобилтел, Глобул и Германос имат ясен произход!!!

Успех в покупко-продажбите!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...