Jump to content
BulForum.com

mp3.online.bg


GammaRay

Recommended Posts

Не,не е затворен сайта.най-вероятно имат проблеми пак. :wir

Скоро ще го оправят...Дано.. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

as ne moga da go tvarqm ot pone sedmica i neshto ako ne i pove4e....... :(( she iskurta nqkoi napravo..ak osa go zatvorili takiva psuvni she qdat 4e seki karucar she mi zavidi!

Link to comment
Share on other sites

Ето защо не можете да отваряте mp3.online.bg:

 

Един хубав слънчев ден хората от ISP-то online.bg вдигнали support телефоните си и получили оплаквания от потребителите си, че bubu.to не работи. Тъй като това е важно online.bg направили research на ситуацията и достигнали до заключението, че просто трафика от bubu.to (намиращ се в interbgc) е забранен за online.bg. След няколко дни прекарани в опити за контакт с interbgc и изясняване на положението най-сетне се разбира, че понеже bubu.to не издържал трафика (400-500мбит) от interbgc решили да резнат това и онова ISP (я безразборно, я не). И понеже online.bg си отстояват интересите и те резнали mp3.online.bg за interbgc с цел онез да се усетят, че не са взели най-доброто решение с рязането на bubu.to към online.bg.

 

И сега идва въпросът: Къде се намираме ние в цялата тази ситуация?

А отговорът не закъснява: Намираме се в орязлъка понеже ползваме пиъринг от interbgc.

 

Колкото повече клиенти започнат да мрънкат на interbgc за липсата на mp3.online.bg толкова по-бързо ще се оправят нещата.

Link to comment
Share on other sites

В тоя форум колкото и да мрънкаш няма да сполучиш. Най-много да се направиш на потребител на cablebg.net и да им се обадиш, че нямаш mp3.online.bg и да питаш защо така :)

Link to comment
Share on other sites

Такъв ми беше и замисъла. Не съм си мислел, че форума ще промени нещо. Исках да разбера как мога да мрънкам! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Guest liquid

as sum nai-golqmoto mrunkalo deto znam...samo daite telefona :) she mi spirat online.bg...tuka se nqkoi reji drugiq evroto - evrocoma sq tea... what else is new?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте. За добро или за зло работя в България Онлайн.. и ще ви изразя моята гледна точка по проблема, силно орязана:

В българския пийринг ситуацията е: танто за кукуригу. Ти ми даваш достъп до играчките ти, аз до моите.. пием по бира, делим парите за жиците и това е.

Не искам да ви занимавам с това какво ни отговориха от интербгц при разговорите ни с тях, едва ли ще ви е интересно.

Що се отнася до достъпа: ще имате докато го има трасето през итд. Ако то падне, ще завиете пак през интербгц и така докато връзката през итд се възстанови.

 

Пак повтарям: нямаме нищо лично/фирмено против евроком, неразбирателството ни е с интербгц.

 

Това е.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...