Jump to content
BulForum.com

Skills&Strategy


dok

Recommended Posts

Naskoro chetoh che novata igra na Heiemont Entertaiment shte bude predstavena na Pnaira v ramkite na GameCon 04. Znae li nqkoi za kvo stava vapros v taq igra i otkade moga da q namerq.

Link to comment
Share on other sites

Naskoro chetoh che novata igra na Heiemont Entertaiment  shte bude predstavena na Pnaira v ramkite na GameCon 04. Znae li nqkoi za kvo stava vapros v taq igra i otkade moga da q namerq.

 

Е къде можеш да намериш неизлязла игра? Инфо за нея - гугъл, ама играта преди да излезе и дори преди да е обявена .. хм ..

Link to comment
Share on other sites

na Evrocona ima6e baq golqmo predstavqne na igrata no qvno si go propusnal ... na men ne mi be6e interesno taka 4e ne moga da ti kaja mnogo ..ako nabara6 nqkoi koito e bil na festivala moje6 da nau4i6 pove4e ... za igarata dokolkoto pomnq kazaha 4e 6te e gotova sled godina moje bi :) :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Видях я на EuroCon- а, но все още е рано да и се дава оценка, играта влачи, текстури не са готови, и т.н. Март месец другата година, по най- оптимистични прогнози ще се появи на пазара.

И все пак, аз лично очаквам повече Knights of Honor, която ще излезе в края на тази година.

Link to comment
Share on other sites

THE_RAVEN, така да е, моя грешка. Важното е че тогава играта ще излезе на бял свят. Нещо което аз очаквам с нетърпение. Общо взето съм много оптимистично настроен към българската гейм индустрия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...