Jump to content
BulForum.com

Ima li software s koito da vidia???


Recommended Posts

GF1.jpg

 

 

 

 

 

Жоре ,моята е GigaByte и също няма датчик.Най-добре ще е да смениш цялото охлаждане.Аз съм сложил за CPU-то охлаждане от P4,понеже радиатора отдолу е равени достатъчно голям за да се захване с болтчета през оригиналните дупки.Вентилатора се включва на мястото на case fan ,и тогава може вече да си гледаш оборотите чрез дъното.За паметта съм сложил медни радиатори(купени от ERA).С оригиналото охлаждане няма да постигнеш кой-знае какъв овърклок(а ще ти се наложи при FarCry и DOOM),но ако го подобриш може да постигнеш честоти от порядъка на 5900, а при мод даже и на 5900 Ultra.Като го направиш това,няма да ти се налага да следиш температурата,защото няма да ти загрява :))

Link to comment
Share on other sites

GF1.jpg

Жоре ,моята е GigaByte и също няма датчик.Най-добре ще е да смениш цялото охлаждане.Аз съм сложил за CPU-то охлаждане от P4,понеже радиатора отдолу е равени достатъчно голям за да се захване с болтчета през оригиналните дупки.Вентилатора се включва на мястото на case fan ,и тогава може вече да си гледаш оборотите чрез дъното.За паметта съм сложил медни радиатори(купени от ERA).С оригиналото охлаждане няма да постигнеш кой-знае какъв овърклок(а ще ти се наложи при FarCry и DOOM),но ако го подобриш може да постигнеш честоти от порядъка на 5900, а при мод даже и на 5900 Ultra.Като го направиш това,няма да ти се налага да следиш температурата,защото няма да ти загрява :))

Abe tia za clok se purji zdravo bez problem..........kato,cheta moita karta e edna ot nai-clokvashtite se s toia chip!!!Na pipane ne gree koi znae kolko puk i originalnoto ohlajdane mi se vijda dosta seriozno..........prosto sum sviknal da si gledam,koga kak i kolko gree i s kolko oboroti se vurti fan-a!Prosto me interesuvashe dali niama niakoia programka deto da mi kazva k'vo stava!?

Link to comment
Share on other sites

Е той гигабайта е с супер тъпо охлаждане..и аз си взех такава ония ден и мисля да го махам.

Как става номера с цпу кулера?

Иначе ПОВ са луда работа, исках и аз такава ама ДДСто било задължително..

Link to comment
Share on other sites

Е той гигабайта е с супер тъпо охлаждане..и аз си взех такава ония ден и мисля да го махам.

Как става номера с цпу кулера?

Иначе ПОВ са луда работа, исках и аз такава ама ДДСто било задължително..

Da be luda rabota samo da pishehe ATI otgore niamashe ravna da ima!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Аха.. аз не вярвах че е по зле картината, обаче вече повярвах.Ся ме е много яд защото от Щатите 9800 излиза под 200 долара...Обаче да дадеш 200 долара и да нямаш грам гаранция си е просто несериозно..ще чакаме да поевтинее х800 :)Иначе твоя ПОВ май няма темп мониторинг, до колкото знам само АСУС имат такава джаджа.

 

Виж малко тук какво се продава...ще се пръсна от яд :cry

http://hardwarebg.com/forum/showthread.php?s=&threadid=36356

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...