Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

Здравейте. Наскоро без да искам си изтървах ГПС - са през терасата и ........ сега все едно нямам и искам да се допитам до вас тези навигации IGO primo добри ли са и подробни ли са картите им? Имам IGO на телефона, но ми се струва, че не е мн. подробна? (търсих в Стара Загора бъл. Симеон Велики 121 не я намира) Мислех си за този модел.Даите мнение :)

 

http://prodavalnik.com/5-inch-gps-navigatsiya-s-igo-primo-v2-0-kamion-140-lv-i4693979.

Поздрави.

Link to comment
Share on other sites

Сложи си последните карти,които са от месец-два,а това са Q1-2013 на Навтек и става много подробна.

 

Turn off this option! ZP500 Turn off this option! 4 Beta

 

 

Link to comment
Share on other sites

поне за мен iGO е най-добрата навигация за андроид.

иначе относно търсенето ... не си бил прецизен в задаването на правилния адрес - пълния е "булевард цар симеон велики"

 

xtfk.png

 

 

... а относно последното ти питане - поне за мен е безсмислено да даваш пари само за GPS, при положение, че всеки един "модерен" телефон ще върши същата работа, а и китайските таблети с GPS са горе-долу същите пари.

Link to comment
Share on other sites

 Благодаря мн. за отговорите, но си мисля, че GPS - сите няма ли да имат по добър обхват от колкото другите устройства? Случвало ми се е в голям град и с GPS от телефона да ми се губи обхвата на сателита (GSM, Таблет) не сам  се сетил да ги сравнявам като обхват устройствата макар, че имах възможност ако не бях го изтървал през терасата  :sad1:    

А отностно адреса в Стара Загора вярно, че не сам бил прецизен в задаването на правилния адрес, което е моя грешка. 

Разгледах и таблетите наистина имат каде повече функции и по силни параметри от GPS - сите, ще се разгледам и ще си помисля по въпроса. 

Още веднъж благодаря мн. на всички за съветите. :) 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...