Jump to content
BulForum.com

Продавам Цигулка - цяла 4/4


Recommended Posts

продавам цигулка - цяла 4/4, стара, добре запазена с добър звук, в пълен комплект - кутия, нов лък, резервен комплект немски струни - 160 170 180 190 200 лв. с възможен коментар

0878 693553, 032 693550

 

правя услуга на познат и нямам по подробна информация за продукта, за съжаление няма възможност за снимки, за поверче информация на телефоните по горе

Link to comment
Share on other sites

прявя услуга на познат и нямам възможност за снимка, до колкото знам той също няма възможност да ми даде снимка иначе щяхме да качим, нямам си и понятие от цигулки но не ми е казал марка, дали сме два телефона ако се интересуваш може да се обадиш и питаш за подробности, в удобно време може да я видиш, пробваш и прецениш на място

Link to comment
Share on other sites

 

Хайде и аз ще го напиша, преди да дам Report..

 

Не подавай рапорт, ще напиша забележка в темата.

 

Ясно е, че такъв тип продажби няма как да се осъществят само по снимка - един вид, виждаш цигулката на снимката и казваш "Взимам я" или "Пращай я на едикой си адрес". Естествено, че ще отидеш на място, ако не разбираш от музикални инструменти, ще си заведеш човек, който разбира, за да й огледа състоянието, да посвири и да я пробва, защото само така може да разбереш дали си заслужава или не.

Все пак който пуска обява тук трябва да е подготвен с поне една снимка на продукта, който продава, без значение дали върши услуга на приятел или не. Ако няма допълнителна информация за продавания продукт, това трябва да се напише още с пускането на темата (друго изискване на правилата). Така че помоли твоя приятел ти да ти прати снимки на цигулката, ако няма, да уточни защо не може да направи и да каже още няколко думи за нея ; след това редактирай с новата информация първия си пост.

Link to comment
Share on other sites

добре Midex ще говоря днес с него за марка ако има писана, може пък на този гсм да имат камера и да прати снимка но човека е възрастен - няма компютър и интернет... сега ще му се обадя и ако няма повече информация ще пиша това в темите които съм пуснал

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...