Jump to content
BulForum.com

Device Maneger- проблем


drago_tr

Recommended Posts

Здравейте колеги!

Е това никога не ми се беше случвало.... :screwy

Малкия инсталирал някаква игра и гледаайте какво стана колко удивителни се появиха в Device manager. Вследствие клавиатурата не може да пише, тъчпада и той изчезна, няма Wireless, няма двд

Преинсталирах всички драйвери, минах за бацили с Malwarebytes Anti-Malware и каквото излезе изтрих.

Попрочетох тук там, но решение не намерех, затова се обръщам към вас.

Ето скрийншот на менджера:...Ако някой има решение да помага, или направо да му инстална един нов Win.

 

 

21069056811407705941359479028MkT2r1MIQ6QH2D20SMth.JPG

Link to comment
Share on other sites

Като си преинсталирал всички драйвери, започна ли с тези за дъното?

 

Абсолютно всички...даже сканирах с Driver Genius Professional и инсталирах това което излезе....ноооо....

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata

Загубил си повече време и нерви отколкото ако беше преинсталирал.

То така става обикновено...

Link to comment
Share on other sites

Загубил си повече време и нерви отколкото ако беше преинсталирал.

То така става обикновено...

 

Това го знам...ама защо да постъпвам аматьорски....интересен ми е проблема...и коментари от този род не ми помагат

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

http://forums.techguy.org/networking/922991-solved-network-problems-after-virus.html

 

... не знам дали това ще те насочи(от първите резултати в google го извадих), но явно е свързано с омазани регистри на драйверите. аз също съм имал подобен проблем, не помня точно как го реших, но доколкото си спомням трябваше да махна всички драйвери и след това да започна с тези на чипсета.

първата удивителна ти е за виртуални драйвери на оптично устройство(явно се ползва daemon или alcohol 120%). пробвай да махнеш софтуера за тях, та да видиш дали реалното оптично ще се появи. тва за монитора е незначително ... за wifi-то обаче е съществено. не знам какъв е точно лаптопа, но за едни и същи модели има различни безжични адаптери(може да не си нацелил правилните драйвери).

за cpu-то нямам идея, но си мисля, че е от драйвера на чипсета.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...