Jump to content
BulForum.com

Препоръка за сервиз за перални или техник


Recommended Posts

Здравейте,

 

съвсем наскоро вярното ми Candy се предаде.

Четох четох и си направих няколко извода, но реших да не пипам.

Викнах техник, препоръчан при това и имаше реална опасност да влезе в пералнята.

Извинявам се към хората практикуващи този занаят, но само от пръв поглед да се даде заключение "Проблема е сериозен и аз не мога да го оправя, дължите ми 5лв за посещението"

е меко казано несериозен.Време за диагностика 3 минути, заплащане 5лв.

Аз съвсем сериозно, мога да си пусна обява на X места, уж съм техник и за половин ден да мина през 10 жилища и да повторя същите думи и ето ти 40лв напред и 10лв за гориво

Та накратко, проблема според мен в програматора и по скоро е за дъмп, но не разполагам с интерфейси, програматори софтуери и ткн, така че ако имате наистина сериозен човек в тази област,

моля да ми го препоръчате.

Link to comment
Share on other sites

Привет, ползвал съм услугите на 2, 3 сервиза, но от 1 останах по-доволен. Сервизчето е малко, но майстора е добър (дъртия майстор, за другите не знам :) )

Намира се срещу площад Шахбазян - пресечката, която излиза на бул. Марица. Т.е. от 6ти септември завиваш на дясно (ако идваш от била) на светофара на Шахбазян и след 50-на метра е сервизчето. Не знам дали се занимават с препрограмиране, но нищо не ти пречи да минеш с модела на пералнята и да ги попиташ.

Поздрави,

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...