Jump to content
BulForum.com

SM BUS CONTROLER


Bohu

Recommended Posts

Здравейте, много се чудих дали да публикувам тук или в хардуер секцията, дано не съм сгрешил. Въпросът ми е - закупих си GeForce GT 440 1gb ddr5. След като я сложих и инсталирах драйвера в хардуер дивайс мениджъра ми ми вади че въпросното нещо SM BUS CONTROLER иска драйвер. Дори не знам какво е точно. Порових тук там пише нещо за чипсета на дъното, но мен хич ме няма в тези неща. Молбата ми е ако има някой който се е сблъсквал с това да помогне или да ме насочи към драйвери. Дъното ми е Asrock n68c-s ucc, с Windows XP съм. Мерси предварително и весели празници : )

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, много се чудих дали да публикувам тук или в хардуер секцията, дано не съм сгрешил. Въпросът ми е - закупих си GeForce GT 440 1gb ddr5. След като я сложих и инсталирах драйвера в хардуер дивайс мениджъра ми ми вади че въпросното нещо SM BUS CONTROLER иска драйвер. Дори не знам какво е точно. Порових тук там пише нещо за чипсета на дъното, но мен хич ме няма в тези неща. Молбата ми е ако има някой който се е сблъсквал с това да помогне или да ме насочи към драйвери. Дъното ми е Asrock n68c-s ucc, с Windows XP съм. Мерси предварително и весели празници : )

 

Здрасти, за най-точно, цъкни с дясното копче на тоя контролер->Properties->Details-> и от падащото меню избираш Hardware ID's и копираш и пействаш тук целия първи ред.

Поздрави,

Link to comment
Share on other sites

http://img338.imageshack.us/img338/6483/busja.jpg

 

Първия ред е :

PCI\VEN_10DE&DEV_03EB&SUBSYS_03EB1849&REV_A2

 

Всъщност мисля че се оправих, след като ме помоли да видя първия ред, го гугълнах и открих този сайт. Иска регистрация, иска и пари но имаше една опция "Нямам пари сега моля ви дайте ми драйвер" и ми даде достъп за 1 ден : ) Сега всичко е наред.

http://www2.driveridentifier.com/scan/driver_file_detail.php?inf_file_id=1027853&md5=c5de586fed9b5a65b6025d09f9a4f1ae&scanid=348C4ED325EF4A79B9D424B920DA8654&item_id=414851762&hardware_id=PCI%5CVEN_10DE%26DEV_03EB

Link to comment
Share on other sites

По принцип точно от там си ги бях свали преди това и за това търсих за тоя BUS, понеже си помислих че щом съм инсталирал официалните драйвери и после ми иска и тези нещо още е трябвало. Здраве да е, всичко е наред . Пак благодаря : )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...