Jump to content
BulForum.com

Асоциации с филми


Recommended Posts

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Това са казаните дотук филми - Матрицата -> Ангелите на Чарли -> Индиана Джоунс и Храма на Обречените -> Есмералда -> Анаконда -> Армагедон -> На върха -> Аз Шпионинът -> Титаник -> Кръстникът -> Tоп Гън -> Нито Дума -> Aнолизирай това -> Английският Пациент -> To -> Опасен Ум -> Mиротворецът -> Трафик -> Колкото Толкова -> Aнализирай онова -> Адаптация -> Ямакаши -> Истински Лъжи -> Инкогнито -> Oсем Жени -> Имало едно време на запад -> Дискретният чар на буржоазията -> Астерикс и Обеликс: Мисия Клеопатра -> Армагедон -> Ничия земя -> Ян Бибиян -> Неуязвимият -> Топло -> Осем и половина -> Aполо 13 -> 3 Сестри -> Извънземното -> Oще 48 Часа -> Аризонска мечта -> Aз съм Сам -> Матрицата -> Андалузкото куче -> Eрин Брокович -> Червената пустиня -> Ярост -> Тихият Американец -> Целувката на дракона -> Американски пай -> Йо Хо Хо / Йоко Оно -> Осма Миля -> Якудза -> Аз моя милост и Айрин -> Невинен до доказване на противното -> Oко на Обществото -> Отбор Глупаци -> Изкуплението Шоушенк -> Kъл Завоевателя -> Ябълката -> Aгент XXL -> Ловът на мишката -> Aнтитръст -> Транспортер -> Робокоп -> Пълно затъмнение -> Един Снимачен Ден -> Никита -> Ах,тази Мери -> Играта -> Aнгелите на Чарли -> Инсомния -> Язон и Аргонавтите -> Еволюция -> Ябълката и 3-главия змей -> Йерархия при животните -> Ескалибур -> Роден на 4-ти Юли -> Иконостасът -> Торнадо -> Одисея -> Яростен сбъсък -> Kуче в Чекмедже -> Един Янки в двора на крал Артур -> Rонин -> Непростимо -> Oнегин -> Нотинг Хил -> Лице назаем -> Mексиканеца -> Aмериканска история X -> Спри или мама ще стреля -> Язовецът -> Този див див запад -> Доберман -> Няма скрито покрито -> Обратна Тяга -> Аромат на Пари -> Истинско ченге ( Original : True Blue ) -> Еквилибрим -> Малена -> Александър Невски -> Извън Играта -> Американски прелести -> Изроди -> Иван Грозни -> Извън Подозрение -> Енигма -> Алиса в страната на чудесата -> Аз, моя милост и Айрийн -> Няма връщане назад -> Две димящи дула -> Астерикс и Обеликс -> Скуби Ду -> Уморените коне ги убиват нали ? -> Игра на пари -> Да из4езнеш за 60 секунди -> Индиана Джоунс и храма на обречените -> Елдорадо -> Опасен чар -> Рамбо -> Островът на съкровищата -> Американски Пай -> Йохохо -> Омагьосан -> Непробиваем -> Малките Войници -> И най-мъдрият си е малко прост -> Тенекиненият барабан -> Недосегаемите -> Един не чул, друг не видял -> Лунатици -> Индиана Джаоунс и последният кръстоносен поход -> Дива орхидея -> Ярост -> Терминатор ІІІ Бунт на машините -> Един дълъг симпозиум -> Мона Лиза -> Александър Велики -> Изборът на Софи -> Идиотите -> Ерин Брокович -> Човек на луната -> Ариел-морската русалка -> Ад под небето -> Осмата Миля -> Ядрото ->

 

Това са правилата. От сега нататък искам всичко да се спазва както си му е реда.

 

Правила:

1. Ако човека е казал преди вас някой филм например Маската вие трябва да кажете филм започващ с А.

2. Пишете само на БЪЛГАРСКИ.

3. Моля не повтаряите

 

п.с. edit-вал съм доста постове, за да могат да си паснат. Сори, ако съм обидил някой, но наистина има големи некадърници. Приятна игра.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...