Jump to content
BulForum.com

проблем с Nvidia 7600GT 256 ram


Dying To Liv3

Recommended Posts

здравейте искам да попитам по компетентните от мен на какво се дължи следния проблем.

купих си горепосочената видео карта за около 2 седмици вървеше перфектно но се появи следния проблем http://imageshack.us/photo/my-images/84/160820121704.jpg/

бях с win 7 но ми излезе че съм с пиратска версия сложих си xp дръпнах си абсолютно всички възможни драйвери за 7600 от сайта на nvidia но на всички ми излиза че не е открит съвместим хардуер.

свалих едни други компа захапа но можах да го стартирам само под safe mode свалих омега с тях върви но все едно нямам драйвери.

четох по форуми че или е от захранването или от стари драйвери но захранването съм го купувал заедно с картата за да може да върви.

интересното е че като намаля на 16 бита зелените черти се появяват и на десктопа a na 32 е само докато зареди xp и нямам проблем.

ако имате идея как да го оправя ще съм ви много благодарен мерси.

Link to comment
Share on other sites

дам едно приятелче доста ма по базика като го видя :D

интересното е че втора видео карта ми прави същите проблеми предишната беше 8600 която си здаде багажа напълно след 2 месеца работа.

преди това бях с Hd 2600 sapphire нямаx ядове но се наложи да я върна че не беше моя.

и като сложих Nvidia се почнаха ядовете почвам да си мисля че просто не се харесва дъното c nvidia...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...