Jump to content
BulForum.com

За колко мога да си продам стария си лаптоп?


The_DeViL_F

Recommended Posts

Здравейте!

Надявам се на правилното място да публикувам темата..

Лаптопа ми е със следните параметри:

 

TOSHIBA EQUIUM

A100 - 02 K

 

Intel® Core CPU

T5300 @ 1.73GHz

2MB Cache - 795MHz, 0,99GB of RAM

 

HDD 80 GB

 

video

Intel® GMA 950

128MB

 

15.4"

 

С единствено неработещо нещо: батерията, не държи изобщо, трябва постоянно да си е в зарядното.

Та колко горе-долу мога да му искам на лаптопа.. не го продавам все още, просто информативно :)

Link to comment
Share on other sites

Около 260лв.

Aргументация-Малко памет, вградена видео карта, повредена батерия., като последното е особено важно за всеки, който се заинтересува и реши да го купи.

Link to comment
Share on other sites

Около 260лв.

Aргументация-Малко памет, вградена видео карта, повредена батерия., като последното е особено важно за всеки, който се заинтересува и реши да го купи.

брех.. аз си мислих, че повече от 100лв не мога да му взема...

Link to comment
Share on other sites

Не съм много навътре с цените на лаптопите, но аз бих заложил на 200, не на 260 лева. И за протокола - само матрицата ти е около 120 лева, така че това мислене за 100 лева го отпиши :).

Link to comment
Share on other sites

Не съм много навътре с цените на лаптопите, но аз бих заложил на 200, не на 260 лева. И за протокола - само матрицата ти е около 120 лева, така че това мислене за 100 лева го отпиши :).

То това е относително, зависи за колко можеш да го продадеш. Но повредената батерия е сериозен минус.

Link to comment
Share on other sites

само матрицата ти е около 120 лева, така че това мислене за 100 лева го отпиши :).

 

Къде това? Щото аз ги гледам по 60-65лв напоследък из форумите...

Link to comment
Share on other sites

Хубаво де, може и да греша за матрицата, не ме убивайте. :)

Но 260 лева ми се видяха прекалено много на фона на това, което съм виждал да се продава.

Link to comment
Share on other sites

И аз смятам интервала за 200-250 може

като минусите са 1 ГБ рам и батерията

НЕоригинална батерия иначе може да се намери за 60-70 лв рам-та е евтина 2 гб за макс 20 лв

Въпроса е външното състояние какво е, защото хората гледат първо опаковката :)

Това мисля аз средно 200-220 според мен.

Link to comment
Share on other sites

За съжаление... гледат да е йефтено и ако може да има гаранция, сам съм се убедил че на никой не му пука за параметри или вид.

 

Имах преди един IBM T42 който седеше неупотребяван и моя личен Т43... Т42 сток спецификация го продадох 250лв, моя със нова оригинална батерия 4 часа (80лв от ибей, 250лв тука), най-мощния поддържан процесор (60лв), нов хард с гаранция (90лв), 2гб рам (30лв тогава), двд рв (IBM 60лв), корпуса подбиран пласмаска по пласмаска... и накрая след няколко месеца обяви и намаляния на абсолютно перфектния отвсякъде лаптоп едва му взех 300лв :blink: щото нали не давам гаранция пък по 320 имало Т43 без ъпгрейди с 5 годишна батерия в изота :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...